کد خبر: 60217

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۲:۴۴

در سال تحصیلی جدید؛افزایش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور املش

پیام نور املش با حضور۶۰۰ دانشجو در شش رشته تحصیلی ، تنها مجموعه آموزشی دانشگاهی شهرستان املش می باشد. به گزارش خبرنگار املشما رئیس دانشگاه پیام نور املش با بیان اینکه ۶۰۰ دانشجو در شش رشته تحصیلی این دانشگاه تحصیل می کنند ، گفت : ۹۵ درصد جمعیت دانشجویی پیام نور املش بومی گیلان هستند […]

پیام نور املش با حضور۶۰۰ دانشجو در شش رشته تحصیلی ، تنها مجموعه آموزشی دانشگاهی شهرستان املش می باشد.

دانشگاه پیام نور املشبه گزارش خبرنگار املشما رئیس دانشگاه پیام نور املش با بیان اینکه ۶۰۰ دانشجو در شش رشته تحصیلی این دانشگاه تحصیل می کنند ، گفت : ۹۵ درصد جمعیت دانشجویی پیام نور املش بومی گیلان هستند که ۷۰ درصد آنها را بانوان تشکیل میدهند.

مرتضی جعفری افزود: رشته مشاوره برای اولین بار در سال تحصیلی جاری در املش ایجاد شد و تعداد رشته های این دانشگاه به ۶ رشته رسید.

وی خاطرنشان کرد : استقبال دانشجویان از رشته حقوق این دانشگاه نسبت به باقی رشته ها بیشتر بوده و برای رشته های الهیات و مهندسی کشاورزی بدنبال نصب تجهیزات مناسب برای الکترونیکی کردن برخی دروس هستیم به نحوی که که هرکدام از دانشجویان بتوانند  از فایل های صوتی و تصویری  ضبط شده ی تدریس استاد استفاده ببرند.

رئیس دانشگاه پیام نور املش با اشاره به این که این دانشگاه سال۸۶ در شهرستان املش تأسیس شده گفت: سالانه بین ۹۰ تا ۱۰۰ دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند که امسال ۸۰ دانشجوی جدید الورود داشتیم که حکایت از کاهش جمعیت دانشجویی  در این دانشگاه می باشد.

به گزارش خبرنگار ما در شهرستان املش علاوه بر دانشگاه پیام نور ، برخی رشته های دانشگاه آزاد رودسر و املش تدریس می شد که دیگر اثر از آنها نیست.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد