کد خبر: 60207

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۵

۵ فرماندار جدید در گیلان تغییر میکنند/حسنی پور گزینه اصلی املش!!!

چندروزیست که تغییر فرمانداران برخی شهرستان های گیلان نقل مجالس گردیده است و  اسامی برخی افراد  بعنوان فرماندار بیان شده است. به گزارش خبرنگار املشما مهدی جعفری فرماندار جوان و پرانرژی شهرستان املش که تلاش زیادی برای رسیدن جایگاه املش به خواستگاهش داشت قراراست تغییر یابد. زمزمه تغییر این فرماندار جوان که چندماهیست در محافل سیاسی […]

چندروزیست که تغییر فرمانداران برخی شهرستان های گیلان نقل مجالس گردیده است و  اسامی برخی افراد  بعنوان فرماندار بیان شده است.

جعفری-حسنی-پوربه گزارش خبرنگار املشما مهدی جعفری فرماندار جوان و پرانرژی شهرستان املش که تلاش زیادی برای رسیدن جایگاه املش به خواستگاهش داشت قراراست تغییر یابد.

زمزمه تغییر این فرماندار جوان که چندماهیست در محافل سیاسی استان نقل میشود ، این روزها پررنگ تر شده و عسگر حسنی پور که مدیر دفتر امور روستائی و عشایری استانداری گیلان بود ، قراراست با قبول تصدی فرمانداری املش نقش بسزایی در برگزاری انتخابات داشته باشد.

مهدی رهبری املشی نماینده شهرستان رودسرواملش صبح امروز در گفتگو با یکی از رسانه های محلی تغییر فرمانداران رودسر و املش را به صلاح منطقه ندانسته بود و گفته بود : اینجانب این تغییر را با وجود زمان حساس و مقطعی که در آن قرار داریم غیر منطقی ارزیابی می کنم.

عسگر حسنی پور اصالتا لاهیجانی است و قبلا نیز زمزمه بود ، تصدی فرمانداری رودسر را برعهده بگیرد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :2

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۹ - مهر - ۱۳۹۴

  انشا ا… که این اتفاق تغییرات و جا بجائی های فرمانداران صرفا بلحاظ عملکرد و توانمندی گزینه های جدید فرماندا ری مد نظر باشد نه به خاطر مسائل جناحی و سیاسی و گروهی ….


  پاسخ دادن

 • محمد

  تاریخ : ۳ - آبان - ۱۳۹۴

  تغییر فرماندار فقط برای انتخابات است جنبه سیاسی دارد دولت بتواند نماینده مورد وثول خودرا ب به مجلس برساند


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد