کد خبر: 60150

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۰:۳۱

مدیر املشی که نتوانست رضایت آستانه ای ها را جلب کند/اداره ورزش یک ماه بدون رئیس!!!

اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه از ابتدای فصل پاییز بدون داشتن مسئول به کار خود ادامه می‌دهد. به گزارش املشما به نقل از آستان خبر اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه یکی از ادارات پرحاشیه در طی ماه‌های اخیر در این شهرستان بوده است. نارضایتی شدید برخی از هیئت‌های ورزشی شهرستان از عملکرد رئیس اداره، حاشیه‌های مربوط […]

اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه از ابتدای فصل پاییز بدون داشتن مسئول به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش املشما به نقل از آستان خبر اداره ورزش و جوانان آستانه‌اشرفیه یکی از ادارات پرحاشیه در طی ماه‌های اخیر در این شهرستان بوده است.

نارضایتی شدید برخی از هیئت‌های ورزشی شهرستان از عملکرد رئیس اداره، حاشیه‌های مربوط به افتتاح استخر شنای غدیر و تعطیلی چندروزه تنها پس از گذشت یک روز از افتتاح، نارضایتی فرماندار از عملکرد ریاست اداره ورزش و جوانان تنها گوشه‌ای از نقدهای وارده به این اداره در زمان تصدی رئیس معزول بود هرچند که نامبرده، پایان مأموریت و عدم رضایت خویش برای ادامه همکاری را دلیل جدایی اعلام کرد.

بر همین اساس بود که مدیرکل ورزش و جوانان گیلان مخالفت خود را با تمدید حکم مسئولیت اسماعیل فتحی به عنوان رئیس اداره در این شهرستان اعلام و قرار به معرفی گزینه جدید از سوی وی صادر شد.

متأسفانه پس از گذشت ۲۷ روز از ماه مهر هنوز این اداره رئیس جدیدی به خود ندیده که این امر موجب نارضایتی ورزشکاران شهرستان به‌دلیل بی‌تفاوتی مسئولین شهرستان و استان شده است.

شنیده‌ها حکایت از وجود اختلاف نظر برای معرفی گزینه جدید بین مسئولان استانی و شهرستانی دارد.

باید دید اوضاع نابسمان اداره‌ای که حتی با وجود رئیس با مشکلات عدیده‌ای مواجه بود بدون داشتن رئیس به چه شکلی در خواهد آمد.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :1

  • rezident

    تاریخ : ۲۸ - مهر - ۱۳۹۴

    همین الان دکتر قربانی نماینده مجلس آستانه در اتاق مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان احتمالا درحال صحبت درهمین خصوص هستند . دیروز هم آقای حسین علیزاده با حفظ پست معاونت آستانه بعنوان سرپرست اداره استانه انتخاب شد.


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد