کد خبر: 60054

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۵

نمایشگاه خوشنویسی مشق عشق در رودسر افتتاح شد

با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، نمایشگاه خوشنویسی مشق عشق در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر افتتاح شد. به گزارش خبرنگار املشما ، نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد محمدرضا رحمتی و جمعی از هنرمندان ممتاز شهرستان رودسر عصر دیروز ۲۵مهر در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر […]

با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، نمایشگاه خوشنویسی مشق عشق در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار املشما ، نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد محمدرضا رحمتی و جمعی از هنرمندان ممتاز شهرستان رودسر عصر دیروز ۲۵مهر در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر افتتاح شد.

رئیساداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر گفت : خوشنویسی هنری است که به درخشش مفاهیم و معانی متعالی از حکمت و ادب فارسی در فرهنگ ما مدد رسانده است ، هرچند خود نیز در نظر اهل هنر و معرفت جلوه ای از حکمت و حشمت این فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی است.

علی فلاح رنجبر افزود : در آثار به نمایش گذاشته شده تعداد ۳۰ تابلو خطوط نستعلیق در موضوعات ( سیاه مشق – قطعه – شکسته ) از آثار استاد محمدرضا رحمتی و تعداد ۱۰ تابلو خطوط نستعلیق و شکسته نیز از آثار شاگردان و هنرجویان استاد رحمتی استفاده شده است.

نمایشگاه خط محرم رودسر نمایشگاه خط محرم رودسر1 نمایشگاه خط محرم رودسر2 نمایشگاه خط محرم رودسر3

ارسال دیدگاه

کسب درآمد