کد خبر: 60054

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۵

نمایشگاه خوشنویسی مشق عشق در رودسر افتتاح شد

با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، نمایشگاه خوشنویسی مشق عشق در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر افتتاح شد. به گزارش خبرنگار املشما ، نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد محمدرضا رحمتی و جمعی از هنرمندان ممتاز شهرستان رودسر عصر دیروز ۲۵مهر در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر […]

با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، نمایشگاه خوشنویسی مشق عشق در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار املشما ، نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد محمدرضا رحمتی و جمعی از هنرمندان ممتاز شهرستان رودسر عصر دیروز ۲۵مهر در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر افتتاح شد.

رئیساداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر گفت : خوشنویسی هنری است که به درخشش مفاهیم و معانی متعالی از حکمت و ادب فارسی در فرهنگ ما مدد رسانده است ، هرچند خود نیز در نظر اهل هنر و معرفت جلوه ای از حکمت و حشمت این فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی است.

علی فلاح رنجبر افزود : در آثار به نمایش گذاشته شده تعداد ۳۰ تابلو خطوط نستعلیق در موضوعات ( سیاه مشق – قطعه – شکسته ) از آثار استاد محمدرضا رحمتی و تعداد ۱۰ تابلو خطوط نستعلیق و شکسته نیز از آثار شاگردان و هنرجویان استاد رحمتی استفاده شده است.

نمایشگاه خط محرم رودسر نمایشگاه خط محرم رودسر1 نمایشگاه خط محرم رودسر2 نمایشگاه خط محرم رودسر3

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد