کد خبر: 59981

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۵

آبگرفتگی کوچه ها؛ اولین آزمون برای شهردار جدید املش

بارش باران سیل آسا که از جمعه در املش آغاز شده در بسیاری از مناطق موجب سختی رفت و آمد و در برخی کوچه ها آبگرفتگی نزدیک به یک متر را موجب گردیده است. به گزارش خبرنگار املشما هرساله با آغاز فصل بارش ها معابر و کوچه های شهر املش دچار آبگرفتگی میشود و همواره […]

بارش باران سیل آسا که از جمعه در املش آغاز شده در بسیاری از مناطق موجب سختی رفت و آمد و در برخی کوچه ها آبگرفتگی نزدیک به یک متر را موجب گردیده است.

به گزارش خبرنگار املشما هرساله با آغاز فصل بارش ها معابر و کوچه های شهر املش دچار آبگرفتگی میشود و همواره خواسته تمام شهروندان از شهردار و شوراهای اسلامی شهر برطرف کردن مشکل آب گرفتگی بوده است.

باید دید بابک ریحانی که تازگی بعنوان شهردار جدید املش معرفی شده است، آیا میتواند در اولین آزمونش سربلند باشد؟

(تصاویر ذیل برای کوچه شهیدقلی زاده املش می باشد.)

آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش1 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش2 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش3 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش4 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش5 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش6 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش7 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش8 آبگرفتگی کوچه قلی زاده املش9

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :2

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۵ - مهر - ۱۳۹۴

  شنیده ها حاکی است که هدایت و سامان دهی آبهای سطحی ناشی از بارندگی ها که اغلب باعث اذیت و آزار شهروندان در کوچه ها و خیابانهای شهر می شود از طرحهای شهردار جدید ( مهندس ریحانی ) بوده ولی بعید به نظر می رسد این معضل شهر وندان املشی ه بهانه های کمبود اعتبار و …. در طی یکی دوساله آینده اجرائی و عملیاتی گردد .


  پاسخ دادن

 • امیر(هومن)صادقی

  تاریخ : ۲۷ - مهر - ۱۳۹۴

  با تقدیم سلام واحترام
  این سیل جزو حوادث غیر مترقبه هست وراهکاری در مدت کوتاه نمیشود برایش پیدا کرد ومقابله کرد.در ضمن شهرهای همجوار با امکانات بیشتر از شهر املش مگر توانستند کاری کنند وجلوی خسارت را بگیرند؟
  جناب مهندس ریحانی تازه سکان خدمت را تحویل گرفته اند وهنوز قضاوت در خصوص ایشان بسیار زود است.
  برای ایشون آرزوی موفقیت میکنم


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد