کد خبر: 59974

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۲:۰۶

۴سال گذشت؛اگر سایت نفتی خزر در شهرستان دیگری افتتاح میشد،آیا تاکنون به بهره برداری نمی رسید؟

میدان نفتی خزر که سال ۹۰ در قسمت شمالی شهر رودسر با حضور وزیر نفت دولت احمدی نژاد افتتاح شد، قرار بود ۱۰۰ هزار شغل ایجاد نماید. به گزارش خبرنگار املشما ، پس از افتتاح سایت نفتی خزر اقدامات لازم از جمله تملک ۳۰۰ هکتار زمین برای سایت مذکور انجام گرفت و دفاتر کاریابی از […]

میدان نفتی خزر که سال ۹۰ در قسمت شمالی شهر رودسر با حضور وزیر نفت دولت احمدی نژاد افتتاح شد، قرار بود ۱۰۰ هزار شغل ایجاد نماید.

سایت نفتی خزربه گزارش خبرنگار املشما ، پس از افتتاح سایت نفتی خزر اقدامات لازم از جمله تملک ۳۰۰ هکتار زمین برای سایت مذکور انجام گرفت و دفاتر کاریابی از متقاضیان اشتغال  نام نویسی نمودند.

پیش از افتتاح سایت نفتی خزر در رودسر ، تلاش های بسیاری صورت گرفت که محل آن در شهرستان دیگری باشد، ولی تصمیم دولت این بود که سایت نفتی خزر در ضلع شمالی شهر رودسر، پس از تملک زمین آغاز بکار و موجبات اشتغال زایی برای اهالی شهرستان های رودسر و املش و همچنین شهرستان دیگر استان گیلانگردد.

وقتی در موتورهای جستجو گر نام سایت نفتی خزر را وارد می کنید ، از گفته های مسئولین گرفته تا چشم امید جوانان بیکار برای اشتغال به این سایت نفتی و… و همه و همه خبر از آینده ای داشتند که جوان گیلانی دیگر برای اشتغال و تامین معیشتش به شهرستان های دیگر سفر نمیکرد.

نماینده شهرستان رودسر و املش هم چند روز گذشته در جلسه شورای اداری استان با گلایه از عملکرد وزارت نفت ، خواستار تعهدات مسئولان نسبت به مردم شد.

 

حال باید این سوال را پرسید :: اگر این سایت نفتی در شهرستان دیگری افتتاح میشد ،آیا تاکنون به بهره برداری نمیرسید؟

ارسال دیدگاه

کسب درآمد