کد خبر: 59972

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱:۳۲

امام جمعه املش: ملت ایران هرگز بداخلاقی های برخی سیاسیون را نمی پذیرد

امام جمعه شهرستان املش با اشاره به برخی بداخلاقی ها توسط شماری از نمایندگان مجلس در جلسه تصویب برجام گفت: ملت ایران اسلامی هرگز این بداخلاقی ها را نمی پذیرد. به گزارش املشما به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های این هفته نماز جمعه املش افزود: بعضی از نمایندگان مجلس […]

امام جمعه شهرستان املش با اشاره به برخی بداخلاقی ها توسط شماری از نمایندگان مجلس در جلسه تصویب برجام گفت: ملت ایران اسلامی هرگز این بداخلاقی ها را نمی پذیرد.

افتتاح مصلی نماز جمعه املش امام جمعه روحانیبه گزارش املشما به نقل از ایرنا حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های این هفته نماز جمعه املش افزود: بعضی از نمایندگان مجلس هنگام بررسی برجام در خانه ملت، صحنه های بداخلاقی از خود نشان دادند و می خواستند جلوتر از رهبری حرکت کنند درصورتیکه باید همه پشت سر رهبر و ولایت باشند.
وی با بیان اینکه ملت ما هرگز این بداخلاقی ها را از هیچکس نخواهد پذیرفت، ادامه داد: این افراد باید بدانند که نمی توانند دل این مردم را خالی کنند، با فریاد زدن مشکلی حل نخواهد شد.
امام جمعه املش به تصویب برجام از سوی اکثریت نمایندگان مجلس در وقت مقرر خود اشاره و اضافه کرد: اعضای شورای نگهبان نیز مهر تایید بر برجام زدند تا همه چیز در سال همدلی و همزبانی به مرحله اجرا درآید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: پرتاب موشک دوربرد عماد توسط رزمندگان مقتدر جبهه اسلام، باعث ناراحتی دوچندان دشمنان و لرزیدن دوباره جهان کفر شد.
حجت الاسلام روحانی گفت: دشمن بداند رزمندگان نظام اسلامی با صلابت از حریم مملکت دفاع و پاسداری خواهند کرد.
بعد از نماز جمعه این هفته املش، نمازگزاران برای حمایت از امر به معروف و نهی از منکر از مقابل مصلای امام خمینی(ره) تا فرمانداری این شهرستان را با شعار لبیک یاحسین (ع) راهپیمایی کردند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد