کد خبر: 59969

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱:۲۸

امام جمعه کلاچای: محافل عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) نباید به محافل سیاسی تبدیل شود

امام جمعه کلاچای با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین(ع)، اظهار کرد: محافل عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) نباید به محافل سیاسی تبدیل شود به گزارش خبرنگار املشما حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن لطیفی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین(ع)، اظهار کرد: محافل عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) نباید به […]

امام جمعه کلاچای با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین(ع)، اظهار کرد: محافل عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) نباید به محافل سیاسی تبدیل شود

به گزارش خبرنگار املشما حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن لطیفی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین(ع)، اظهار کرد: محافل عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) نباید به محافل سیاسی تبدیل شود.

امام جمعه کلاچای با تصریح براینکه امام حسین(ع) فلسفه ماه محرم می باشد، گفت: عاشورا بسیار پر عظمت می باشد و حادثه عاشورا فداکاری ها و امر به معروف و نهی از منکر های امام حسین(ع) را در تاریخ ثبت کرد.

وی انقلاب اسلامی را ادامه دهنده مکتب عاشورا دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون سیدالشهدا(ع) و ارادت به آن حضرت بزرگوار استوار شده است.

این مسئول با اشاره به طرح برجام، متذکرشد: درایت های مقام معظم رهبریف شرایط اقتدار و پیروزی ایران اسلامی در همه زمینه ها را فراهم میکند.

خطیب جمعه کلاچای ملت ایران را پایبند به ولایت دانست و ادامه داد: در مراسمات سیدالشهدا(ع) نباید رنگی از سیاست های امروزی باشد.

لطیفی با تصریح براینکه ما هرچه داریم از ارادت به امام حسین(ع) است، افزود: حماسه حسینی باید از سوی هیئت ها حفظ شود و در عزاداری ها نباید برای کسی وسیله آزار و اذیت را فراهم کرد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد