کد خبر: 59912

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۹:۵۳

در املش؛ نارضایتی مردم موجب تغییر رئیس صندوق کارآفرینی امید شد

نارضایتی مردم از عملکرد رئیس صندوق کارآفرینی امید باعث شد مدیران ارشد این مجموعه به فکر تغییر مدیر املشی بیافتند و جلال نبی زاده کمنی را بعنوان رئیس جدید این صندوق معرفی نمایند. به گزارش خبرنگار املشما ، نارضایتی اهالی املش از عملکرد محمد تائب که فروردین ماه سالجاری برمسند صندوق کارآفرینی امید یا مهر رضا(ع) […]

نارضایتی مردم از عملکرد رئیس صندوق کارآفرینی امید باعث شد مدیران ارشد این مجموعه به فکر تغییر مدیر املشی بیافتند و جلال نبی زاده کمنی را بعنوان رئیس جدید این صندوق معرفی نمایند.

جلال نبی زاده کمنی

به گزارش خبرنگار املشما ، نارضایتی اهالی املش از عملکرد محمد تائب که فروردین ماه سالجاری برمسند صندوق کارآفرینی امید یا مهر رضا(ع) املش تکیه زده بود ، باعث شد مدیران ارشد این صندوق به فکر تغییر این مدیر املشی بیافتند.

گلایه از عملکرد این مدیر فقط به شهرستان املش نبوده و خبرنگار ما از شهرستان رودسر هم گلایه های زیادی را گزارش نمود و گفت: بسیاری از متقاضیان تسهیلات اعتباری که در زمان تصدی (محمد) تائب به این صندوق مراجعه می نمودند ، با درب بسته مواجه میشدند و این باعث شده بود وی از رودسر به املش انتقال یابد.

حالیه که جلال نبی زاده کمنی مدیریت این صندوق را برعهده گرفته است ، بایستی در مواجهه با متقاضیان تسهیلات چه اشتغال و چه ازدواج و… دقت بیشتری داشته باشد و موجبات رضایت اهالی شهرستان املش را فراهم آورد.

به گزارش خبرنگارما محمدتائب در ادامه فعالیتش بعنوان کارشناس صندوق کارآفرینی امید لنگرود ادامه خدمت خواهد داد.

(عکس فوق متعلق به جلال نبی زاده کمنی رئیس جدید صندوق کارآفرینی امید املش می باشد)

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • iran

    تاریخ : ۲۷ - مهر - ۱۳۹۴

    تائب بچه خوبی بود حیف شد


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد