کد خبر: 59857

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۶

اخراج کارشناس زن تلویزیون در پی اهانت به سردار همدانی

در پی توهین یکی از کارشناسان بخش حاشیه‌ای برنامه «به خانه بر می‌گردیم» به ساحت یکی از شهدای مدافع حرم، تهیه‌کننده این برنامه گفت: با توجه به مطلب توهین آمیز این کارشناس، به هیچ عنوان از وی در برنامه‌های آتی خود دعوت نخواهیم کرد. به گزارش املشما یکی از کارشناسان آشپزی برنامه «به خانه بر […]

در پی توهین یکی از کارشناسان بخش حاشیه‌ای برنامه «به خانه بر می‌گردیم» به ساحت یکی از شهدای مدافع حرم، تهیه‌کننده این برنامه گفت: با توجه به مطلب توهین آمیز این کارشناس، به هیچ عنوان از وی در برنامه‌های آتی خود دعوت نخواهیم کرد.

یکی از کارشناسان به خانه برمیگردیمبه گزارش املشما یکی از کارشناسان آشپزی برنامه «به خانه بر می‌گردیم» به دلیل توهین به سردار شهید حسین همدانی، از این برنامه اخراج شد.

این فرد که یکی از کارشناسان بخش حاشیه ای برنامه «به خانه بر می‌گردیم» است در مطالبی توهین آمیز در شبکه اجتماعی موبایلی، با انتشار مطالبی سیاسی به سردار همدانی اهانت‌هایی کرد. او در مطالب خود از ادبیات زشت و ناپسندی استفاده کرده بود.

صبح امروز سعید لطفی، تهیه‌کننده برنامه «به خانه برمی‌گردیم» گفته که با توجه به مطلب توهین آمیز این کارشناس، به هیچ عنوان از وی در برنامه‌های آتی خود دعوت نخواهیم کرد.

تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» همچنین خاطرنشان کرده است که امکان نخواهد داشت ما از مجریانی که چنین توهین‌هایی را انجام می‌دهند، در برنامه‌مان دعوت کنیم و او برای همیشه اخراج شده است.

منبع: تسنیم

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • فرامرز شکری

    تاریخ : ۲۳ - مهر - ۱۳۹۴

    به درک که دیگه نیاد زنیکه نفهم بی شعور که هنوز نفهمیده این بچه ها واسه چی حونشون گذاشتند کف دستشون که امثال اینها بتونند در امنیت کامل به سر ببرند .


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد