کد خبر: 59822

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۵

ایران از تحریم نوشابه خارج شد!/ نوشیدنی با طعم ویسکی و ۰% الکل

دولت ایالات متحده آمریکا در حرکتی بسیار رحیمانه و کریمانه باران عطوفت خود را بر سر مردم ایران سرازیر کرده و در روز آغاز برجام حسن نیت خود را نشان داد. به گزارش املشما به نقل از  ۸دی، دولت ایالات متحده آمریکا در حرکتی بسیار رحیمانه و کریمانه باران عطوفت خود را بر سر مردم ایران […]

دولت ایالات متحده آمریکا در حرکتی بسیار رحیمانه و کریمانه باران عطوفت خود را بر سر مردم ایران سرازیر کرده و در روز آغاز برجام حسن نیت خود را نشان داد.

به گزارش املشما به نقل از  ۸دی، دولت ایالات متحده آمریکا در حرکتی بسیار رحیمانه و کریمانه باران عطوفت خود را بر سر مردم ایران سرازیر کرده و نوشابه ArKay ایران را از تحریم خارج کرد تا در روز آغاز برجام حسن نیت خود را نشان داد.

گفتنی است “نوشابه دوستان” امروز از شادی در پوست خود نمی گنجند و برای تشکر از دولت روحانی و صد البته روزی را برای گردهمایی شکرگزاری تعیین کرده که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام می گردد.

این نوشابه نوشیدنی ای بس سالم با طعم ویسکی اما بدون الکل است و تنها در جهت رفع نیاز های ملت ایران ساخته شده است و این دروغ است که با فروش این نوشابه در ایران بسیاری از کارگران آمریکایی به سر کارشان باز می گردند آخر مگر آمریکا هم بیکار دارد!!

نوشیدنی صفر درصد

هرچند دیوید آنجل مدیر فروش این شرکت گفته باشد «اکنون نوشیدنی های آرکی در دسترس ۱۰۰ میلیون مصرف کننده ایرانی قرار دارد. این به نفع همه است. ما نوشیدنی هایمان را از آمریکا به ایران صادر می کنیم و این برای کارگران آمریکایی شغل بیشتر به ارمغان خواهد آورد. این یک موقعیت برد-برد است (!)»

1نوشیدنی صفر درصد

اما به قول خود او این یک موقعیت برد – برد است ، به هر حال سالهاست که ملت ایران از موهبت نوشیدنی های آمریکایی محروم است. گفتنی است نوشابه دوستان منتظر الطاف دیگر آمریکا مانند مک دونالد  هستند.

آنها منتظر رفع تحریم مک دونالد هستند هیج جا نمی روند ، همین جا هستند…

ارسال دیدگاه

کسب درآمد