کد خبر: 59787

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۲:۴۱

امام جمعه املش: رهبری نکات ارزشمندی درباره نفوذ دشمنان مطرح کردند

امام جمعه شهرستان املش گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنانشان، نکات ارزشمندی درباره نفوذ دشمنان و ضرورت هوشیاری بیشتر آحاد جامعه مطرح کردند. به گزارش املشما به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های این هفته نمازجمعه املش اظهار کرد: معظم له از فروردین ماه سال جاری همواره نسبت به نفوذ […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنانشان، نکات ارزشمندی درباره نفوذ دشمنان و ضرورت هوشیاری بیشتر آحاد جامعه مطرح کردند.

افتتاح مصلی نماز جمعه املش8به گزارش املشما به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های این هفته نمازجمعه املش اظهار کرد: معظم له از فروردین ماه سال جاری همواره نسبت به نفوذ دشمن آن هم نفوذ سیاسی و فرهنگی احساس خطر داشتند و به همه متذکر می شدند.
وی ادامه داد: اگرچه ما در این توافق امتیازاتی را بدست آوردیم، اما این امتیازات نباید دلیلی شود بر اینکه با شیطان بزرگ رفیق شویم؛ رفاقت غیر از مذاکره کردن است.
امام جمعه املش با یادآوری تعبیر امام راحل از آمریکا به شیطان بزرگ گفت: آمریکا می خواهد جریان مقاومت در خاورمیانه حذف شود تا رژیم کودک کش صهیونیستی هر غلطی خواست انجام دهد.
حجت الاسلام روحانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به سهل انگاری نیروهای آل سعود در وقوع فاجعه منا بیان داشت: گروه حقیقت یاب هرچه سریعتر باید فاجعه منا را بررسی کند.
وی همچنین از مردم املش بابت حضور در مراسم تشییع جان باختگان این فاجعه قدردانی و تصریح کرد: این حضور، نشان دهنده اتحاد و همدردی با دیگر داغدیدگان است.
وی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم گفت: اگر شیعه زنده است و اگر اسلام زنده است؛ به برکت امام حسین(ع) است بنابراین مراسم محرم امسال باید باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد