کحالیبه گزارش املشما به نقل از لنگرخبر، شامگاه گذشته در جلسه فوق العاده ای که شورای شهر لنگرود برای انتخاب شهردار لنگرود برگزار کرد رضا کحالی با ۶ رای به عنوان شهردار لنگرود انتخاب شد.

رضا کحالی در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر گفت : من نه تنها امروز بلکه از چند سال پیش از مخاطبان لنگرخبر بودم و اخبار انتشاری در سایت را دنبال میکنم و از اینکه لنگرخبر واقعیت ها را نگارش میکند لذت می برم.

وی در پاسخ به سوال لنگرخبر که آیا از انتخاب خود به عنوان شهردار لنگرود مطلع هستید یا خیر، افزود : بله از انتخاب خود اطلاع دارم، من لنگرودی هستم و با شهر اشنایی دارم و نقاط ضعف و قدرت را می شناسمو از دوستان کمک میگیریم تا لنگرود با توجه به استعدادی که دارد به جایگاه اصلی خود برسد

کحالی در پاسخ به این سوال که از استیضاح شهردار، انتخاب و معارفه سرپرست و انتخاب شهردار جدید کمتر از  ساعت گذشت و شما چه زمانی برنامه های خود را ارائه کردید اظهار کرد : شیخ طاهر رئیس شورای شهر ۳ بار با من صحبت کردندو با توجه به شناختی که از لنگرود دارم برنامه خود را به شورا ارائه کردم که در جلسه شورا بنده را به عنوان شهردار انتخاب کردند.

رضا کحالی تصریح کرد : من در شهرهای دیگری که غریبه بودم خدمت کردم و تلاش میکنم تا از تجارت خود برای شهر لنگرود استفاده کنم و نمیتوان اقدامات گذشته را نادیده گرفت و این که بگوییم در گذشته کاری نشده است اجحاف در حق شهردار، شورا و مردم است.

وی با بیان اینکه هنوز از سوی شورا ابلاغی دریافت نکرده است گفت : تا قبل از ابلاغ و سیر مراحل قانونی در سنگر معاونت فرمانداری آستانه اشرفیه و به مردم این شهرستان خدم خواهم کرد.

کحالی افزود : شاید گلباغی به عنوان شهردار جایگاهی را از دست داده باشد ولی جایگاه مهندسی خود را دارا است و شخصیتی است که در جامعه مهندسین خدمتگذار خوبی خواهد بود.

رضا کحالی با بیان اینکه من هنوز هم گلباغی را به عنوان شهردار منطور میکنم تصریح کرد : هیچ وقت در گذشته، از عقبه مسئولان قبلی در حوزه مدیریت شهری حرفی نزدم و آن ها را زیر سوال نبردم، این که افراد از تجربه های دیگران و پتانسیل های موجود استفاده کند مهم است و این که شهردار قبلی خدمتی نکرده است را نمی پذیرم.