رئیس دادگستری املش در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی در جمع اصناف این شهرستان با بیان اینکه امنیت زمینه رشد و پیشرفت در تمامی بخش های مختلف زندگی را فراهم می کند، بیان کرد: پلیس مایه ناامنی برای اشرار و مایه امید و آسایش برای افراد قانونمند در جامعه است.


هفته نیروی انتظامیبه گزارش املشما فردین امیری افزود: رویه دستگاه قضا برخورد جدی با افراد قانون گریز است؛ لذا هیچ گروه و مقامی هم در این امر مستثنی نیست.
وی با اشاره به اینکه پیشگیری از جرائم باید در اولویت باشد اضافه کرد: تمامی بخش های جامعه باید برای پایداری امنیت در جامعه با نیروی انتظامی همکاری نزدیک داشته باشند.
امام جمعه املش نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: اصناف هم در جریان انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس حضور موثری داشت، و انقلاب ما قدردان بازار و اصناف است.
حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی افزود: اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی گوش به فرمان امام راحل بودند، مغازه هایشان را بستند تا انقلاب به ثمر برسد.
وی افزود: امروز نیز انتظار داریم اصناف و بازار نیز در شرایط کنونی همراهی نزدیکی با جهت گیری های دولت و نظام اسلامی برای عبور از مشکلات اقتصادی داشته باشند.
رئیس اتاق اصناف املش هم در این نشست با بیان اینکه اصناف هماهنگی لازم با مسوولان و نیروی انتظامی دارد، گفت: در شش ماه اول امسال ۶۶فقره پروانه کسب در این شهرستان صادر شده است.
نادر هدایتی با بیان اینکه همه واحدهای صنفی باید دارای شناسنامه صنفی باشند، اضافه کرد: این رویه موجب می شود تا بازار نظام مند شود و بهتر بتواند حقوق شهروندی را رعایت کند.
سرهنگ سیدحسین سیدنژاد فرمانده نیروی انتظامی املش نیز در این جلسه با قدردانی از همکاری نزدیک اصناف در برقراری نظم و امنیت گفت: انتظار داریم برای پایداری و احساس امنیت بیشتر اصناف در نصب دوربین های مداربسته با این نیرو همکاری کنند.
شهرستان املش در۷۰کیلومتری شرق مرکزگیلان واقع شده است./ایرنا

اشتراک این خبر در :