کد خبر: 59766

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ - ۲۳:۳۲

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در املش برگزار شد

رئیس دادگستری املش در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی در جمع اصناف این شهرستان با بیان اینکه امنیت زمینه رشد و پیشرفت در تمامی بخش های مختلف زندگی را فراهم می کند، بیان کرد: پلیس مایه ناامنی برای اشرار و مایه امید و آسایش برای افراد قانونمند در جامعه است. به گزارش املشما فردین […]

رئیس دادگستری املش در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی در جمع اصناف این شهرستان با بیان اینکه امنیت زمینه رشد و پیشرفت در تمامی بخش های مختلف زندگی را فراهم می کند، بیان کرد: پلیس مایه ناامنی برای اشرار و مایه امید و آسایش برای افراد قانونمند در جامعه است.


هفته نیروی انتظامیبه گزارش املشما فردین امیری افزود: رویه دستگاه قضا برخورد جدی با افراد قانون گریز است؛ لذا هیچ گروه و مقامی هم در این امر مستثنی نیست.
وی با اشاره به اینکه پیشگیری از جرائم باید در اولویت باشد اضافه کرد: تمامی بخش های جامعه باید برای پایداری امنیت در جامعه با نیروی انتظامی همکاری نزدیک داشته باشند.
امام جمعه املش نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: اصناف هم در جریان انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس حضور موثری داشت، و انقلاب ما قدردان بازار و اصناف است.
حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی افزود: اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی گوش به فرمان امام راحل بودند، مغازه هایشان را بستند تا انقلاب به ثمر برسد.
وی افزود: امروز نیز انتظار داریم اصناف و بازار نیز در شرایط کنونی همراهی نزدیکی با جهت گیری های دولت و نظام اسلامی برای عبور از مشکلات اقتصادی داشته باشند.
رئیس اتاق اصناف املش هم در این نشست با بیان اینکه اصناف هماهنگی لازم با مسوولان و نیروی انتظامی دارد، گفت: در شش ماه اول امسال ۶۶فقره پروانه کسب در این شهرستان صادر شده است.
نادر هدایتی با بیان اینکه همه واحدهای صنفی باید دارای شناسنامه صنفی باشند، اضافه کرد: این رویه موجب می شود تا بازار نظام مند شود و بهتر بتواند حقوق شهروندی را رعایت کند.
سرهنگ سیدحسین سیدنژاد فرمانده نیروی انتظامی املش نیز در این جلسه با قدردانی از همکاری نزدیک اصناف در برقراری نظم و امنیت گفت: انتظار داریم برای پایداری و احساس امنیت بیشتر اصناف در نصب دوربین های مداربسته با این نیرو همکاری کنند.
شهرستان املش در۷۰کیلومتری شرق مرکزگیلان واقع شده است./ایرنا

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۷ - مهر - ۱۳۹۴

    متاسفانه اصناف شهرستان املش از جلسه مذکور استقبال ننمودند صحبتهای آقای امیری ریاست دادگستری دلگرم کننده بود انشا ا.. که در عمل هم این چنین باشد


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد