کد خبر: 59679

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۱

مدیرانی که دیگر مدیر نیستند اما در منازل دولتی همچنان زندگی می کنند!

ایشان که غالباً در شهرستانهای دیگری مسئولیت گرفته اند ولی باز هم اصرار دارند محل سکونتشان در همین منازل سازمانی که فاصله زیادی نیر با محل کارشان دارد، باشد! به گزارش املشما به نقل از در گیلان، شنیده شده است حدود ۱۱ نفر از کارکنان ارشد فرمانداری ها در یکی از شهرهای غرب گیلان که سابقه خدمتشان […]

ایشان که غالباً در شهرستانهای دیگری مسئولیت گرفته اند ولی باز هم اصرار دارند محل سکونتشان در همین منازل سازمانی که فاصله زیادی نیر با محل کارشان دارد، باشد!

منازل دولتیبه گزارش املشما به نقل از در گیلان، شنیده شده است حدود ۱۱ نفر از کارکنان ارشد فرمانداری ها در یکی از شهرهای غرب گیلان که سابقه خدمتشان هم به پایان رسیده و دیگر هیچ مسئولیت دولتی در آن شهرستان ندارند، حاضر به تخلیه منازل سازمانی نیستند!
این عدم رفتنشان از خانه های دولتی در حالی است که چندین بار از نهادهای مختلف اخطاریه های متعددی برایشان آمده ولی انگار هیچ تمایلی برای خروج ندارند و از هشدار هم نمی ترسند!
این افراد که غالباً در شهرستانهای دیگری مسئولیت گرفته اند ولی باز هم اصرار دارند محل سکونتشان در همین منازل سازمانی که فاصله زیادی نیز با محل کارشان دارد، باشد!!
حال با وجود اینکه دولت قصد فروش منازل سازمانی خود در این شهرستان را ندارد اما طبق بررسی های به عمل آمده آن افراد ظاهراً می خواهند هرطور که شده منازل سازمانی را با یک سوم قیمت از چنگ دولت در آورده و خود مالک آن شوند!
امید است عدالت و برابری همواره میان مردم و مسئولین برقرار شود و دولتمردان همیشه همدل و همزبان مردم جامعه باشند.

برچسب‌ها
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد