کد خبر: 59672

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۸

املش مقام سوم مسابقات موی تای قهرمانی گیلان را کسب کرد

مسابقات آزاد موی تای قهرمانی استان گیلان در لاهیجان برگزار شد. به گزارش املشما رییس کمیته موی تای گیلان عصر شنبه در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از مسابقات به مناسبت عید غدیر خم از سوی کمیته موی تای هیات ورزشهای رزمی گیلان […]

مسابقات آزاد موی تای قهرمانی استان گیلان در لاهیجان برگزار شد.

موی تایبه گزارش املشما رییس کمیته موی تای گیلان عصر شنبه در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از مسابقات به مناسبت عید غدیر خم از سوی کمیته موی تای هیات ورزشهای رزمی گیلان در محل مجموعه ورزشی مهر لاهیجان برگزار شد.
مرتضی گل آرا در ادامه با بیان اینکه تعداد ۲۰ تیم از ۱۲ شهرستان گیلان در این مسابقات شرکت داشتند افزود: در این مسابقات ۱۳۱ نفر از ورزشکاران در ۱۰ وزن و در سه رده سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.
وی با بیان اینکه این مسابقات به مدت یک روز برگزار شد ، یادآور شد: در پایان این مسابقات نیزتیم رشت در مجموع امتیازات سه رده سنی با ۱۴ طلا ، ۵ نقره و ۵ برنز به مقام نخست دست یافت .
وی افزود : تیم صومعه سرا با ۵ مدال طلا ، ۴ نقره و ۲ برنز و املش با ۴ مدال طلا ، ۲ نقره و ۱ برنز نیز در این مسابقات به ترتیب مقامهای دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
گل آرا در ادامه اظهار داشت: همچنین در این دوره از مسابقات در رده بزرگسالان مصطفی تاب توخ زاده ، سعید فتح الله زاده در رده سنی جوانان و فرهام فکر آزاد و امیر محمد آزادمهر در رده نوجوانان به عنوان فنی ترین بازیکنان انتخاب شدند.
گفتنی است در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی لاهیجان ، مسوولین ورزش استان و شهرستان برگزار شد با اهدای حکم قهرمانی و جوایزی از تیمهای برتر تجلیل شد.
همچنین در این آیین از جمعی از داوران و پیشکسوتان موی تای گیلان نیز از سوی کمیته موی تای استان تجلیل شد.
موی تای، یکی از کار آمدترین هنرهای رزمی و دفاعی است که در آن ترکیبی از فنون مشت، آرنج، بازو و پا به شکل تخصصی برای حمله و دفاع استفاده می شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد