کد خبر: 59661

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۸

سرانه ورزشی رودسر فقط۷۵ سانتی متر است/جایگاه یازدهمی توسعه یافتگی عمرانی ورزشی در استان

فضای ورزشی شهرستان املش که باید یک متر باشد فقط ۷۵ سانتی متر است و علت آن را مدیر ورزش و جوانان شهرستان عدم توسعه یافتگی در بخش عمرانی ورزش دانست. رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر در گفتگو با خبرنگار املشما گفت: در حالی که فضای ورزشی درشهرستان رودسر باید به یک متر برسد ولی […]

فضای ورزشی شهرستان املش که باید یک متر باشد فقط ۷۵ سانتی متر است و علت آن را مدیر ورزش و جوانان شهرستان عدم توسعه یافتگی در بخش عمرانی ورزش دانست.

رضا مودبی

رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر در گفتگو با خبرنگار املشما گفت: در حالی که فضای ورزشی درشهرستان رودسر باید به یک متر برسد ولی بعلت کمبودساخت و ساز ورزشی در سطح شهرستان رودسر تاکنون نتوانسته ایم به حد نصاب اصلیش برسانیم.

رضا مودبی  افزود : رودسر از لحاظ رتبه مدال و قهرمانی در استان مقام سوم و از لحاظ توسعه یافتگی عمرانی در ورزش جز ۵  شهرستان اخر استان میباشد (یعنی ردیف ۱۱ استان است)

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار ورزشکار در سطح شهرستان رودسر ساماندهی شده اند و ۳۵ هیئت ورزشی  از ۱۲ مکان ورزشی در سطح این شهرستان بهره مند می باشند.

رئیس اداره جوانان و ورزش شهرستان رودسر تصریح کرد: در هفته تربیت بدنی برنامه همایش پیاده روی، برگزاری مسابقه دوچرخه سواری ،کوهنوردی، تجلیل از پیشکسوتان ورزش از جمله برنامه های این شهرستان می باشد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد