کد خبر: 59578

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۷

رئیس اصناف رودسر استعفا داد/اعلام شرایط جدید برای بازگشت+سند

شهرام قهرمانی چندسالیست که ریاست اصناف شهرستان رودسر را برعهده داشت و این چند روز شنیده شده است که از سمتش استعفا داده است. به گزارش خبرنگار املشما ، شهرام قهرمانی که نزدیک ۶ سال است ریاست اصنافشهرستان رودسر را برعهده دارد و تحولی عظیم در ساختمان سازی و ایجاد اتاق های اصناف در بخش های […]

شهرام قهرمانی چندسالیست که ریاست اصناف شهرستان رودسر را برعهده داشت و این چند روز شنیده شده است که از سمتش استعفا داده است.

شهرام قهرمانیبه گزارش خبرنگار املشما ، شهرام قهرمانی که نزدیک ۶ سال است ریاست اصنافشهرستان رودسر را برعهده دارد و تحولی عظیم در ساختمان سازی و ایجاد اتاق های اصناف در بخش های شهرستان رودسر ایجاد نموده بود ، از سمتش خداحافظی نموده است.

قهرمانی که دوسال پیش با رای مردم رودسر به عنوان عضو شورای شهر رودسر انتخاب شد ، به گفته یکی از دوستانش از مدیریت اصناف شهرستان خسته شده است و می خواهد در سمت عضو شورای شهر رودسر خدمت گذار همشهریانش باشد.

از طرفی شنیده ها حاکی از این است که قهرمانی برای ماندن بر سمتش شرایط جدید به اعضای هیئت مدیره اعلام نموده است!!!

به گزارش خبرنگار ما استعفای شهرام قهرمانی هنوز به تائیدیه هیئت مدیره اصناف شهرستان نرسیده است و باید دید که آیا اعضای هیئت مدیره  با شرایط جدید قهرمانی کنار خواهند آمد یا گزینه جدیدی بر این مسند می نشیند.

استعفای رئیس اصناف شهرستان رودسر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد