کد خبر: 59532

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۹

مشاور فرمانده سپاه گیلان:امنیت وپایدار امروز جامعه حاصل ایثارگری در دوران دفاع مقدس است

یادواره  شهدای روستای گرکرود در مسجد امام حسین(ع) این روستا باحضور خانواده شهدا و اهالی منطقه برگزار شد. به گزارش خبرنگار املشما مشاور فرمانده سپاه قدس گیلان امنیت وپایدار امروز جامعه ما را حاصل ایثارگری و فداکاری ملت  ایران در دوران دفاع مقدس دانست و گفت:ما  بهترین عزیزان خویش را در این راه تقدیم نظام مقدس اسلامی کردند و چه […]

یادواره  شهدای روستای گرکرود در مسجد امام حسین(ع) این روستا باحضور خانواده شهدا و اهالی منطقه برگزار شد.

یادواره شهدای گرکرودبه گزارش خبرنگار املشما مشاور فرمانده سپاه قدس گیلان امنیت وپایدار امروز جامعه ما را حاصل ایثارگری و فداکاری ملت  ایران در دوران دفاع مقدس دانست و گفت:ما  بهترین عزیزان خویش را در این راه تقدیم نظام مقدس اسلامی کردند و چه بسیار خانواده‌های ایرانی حتی از اقوام مختلف یک یا چند شهید داده‌اند.

رضا صفری افزود: فتح و پیروزی از آن خداست و از آنجائی که امام راحل(ره) و رزمندگان ایرانی در دوران دفاع مقدس برای خدا مبارزه می‌کردند و می‌جنگیدند خدا هم پیروزی را نصیبشان کرد.

وی تصریح کرد: زمانی همه دنیا از رژیم بعث عراق در حمله به کشورمان حمایت‌های مالی، اطلاعاتی، تسلیحاتی می‌کردند و حتی سلاح شیمیایی در اختیار صدام قرار داده بودند همان زمان ما را در تهیه بسیاری از تجهیزات مورد نیاز تحریم کردند ولی به لطف خدا و همت جوانان نخبه و متعهد ایران اسلامی صنایع نظامی ایران به حدی رشد کرد که مایه شگفتی دوستان و دشمنان شده است و به حد خودکفایی رسیده‌ایم و در جنگ برای یک لحظه از عملکرد خویش نادم و پشیمان نیستیم.

مشاور فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: بهترین شیوه دفاعی امروز علیه دشمنان خارجی آن است که جلوی نفوذ دشمن را در عرصه فرهنگی بگیریم و این از طریق خودسازی و شناخت اصول و ارزش‌های اسلامی حاصل می‌شود.

یادواره شهدای گرکرود1 یادواره شهدای گرکرود2

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد