کد خبر: 59502

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۸

معاون حقوقی وزارت دفاع خبرداد: تشکیل دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان/برنامه ریزی برای تحقق بسیج ۳۵ میلیونی

معاون حقوقی وزارت دفاع عصر روز گذشته در لنگرود با بیان اینکه دبیرخانه امور رزمندگان راه اندازی شود ، گفت: تحقق بسیج ۳۵ میلیونی مهمترین برنامه این دبیرخانه خواهد بود. به گزارش خبرنگار املشما رضا طلایی نیک عصر دیروز در مراسم یادواره ۶۲۲ شهید والامقام لنگرود و ۴ شهید گمنام این شهرستان از قدرت دفاعی […]

معاون حقوقی وزارت دفاع عصر روز گذشته در لنگرود با بیان اینکه دبیرخانه امور رزمندگان راه اندازی شود ، گفت: تحقق بسیج ۳۵ میلیونی مهمترین برنامه این دبیرخانه خواهد بود.

معاون حقوقی وزیر دفاعبه گزارش خبرنگار املشما رضا طلایی نیک عصر دیروز در مراسم یادواره ۶۲۲ شهید والامقام لنگرود و ۴ شهید گمنام این شهرستان از قدرت دفاعی نظامی ایران گفت و افزود:  قوی ترین، مجهزترین و بالاترین روحیه نظامی-دفاعی کشور بسیج و خانواده شهدا هستند.

معاون حقوقی وزارت دفاع اظهار نمود:امروز به برکت جوانان بسیجی کشور هرماه شاهد یک دستاورد جدید نظامی در عرصه قدرت در دنیا می باشیم و این استقلال و خودکفایی جلوی دست درازی دشمنان را به میهن مان گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: هر ساله در دنیا ۱۶۰۰ میلیارد دلار هزینه نظامی می گردد که نیمی از آن را آمریکا هزینه می نماید.

طلائی نیک تصریح کرد: تجربیات هشت ساله دفاع مقدس ،الگویی برای حزب الله لبنان و جنگ ۲۰ روزه شد و دشمنان امروزه می دانند نا در جغرافیای اسلامی مان در مقابل هرکونه توطئه خواهیم ایستاد.

وی از تشکیل دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان خبرداد و گفت : هفته اینده امور رزمندگان کشور در وزارت دفاع تشکیل خواهد شدو همه دستگاه های کشور و لشکری در شورای جدید با مصوبه دولت فعالیت خود را اغاز می کنند و هدف از تشکیل این دبیرخانه رسیدگی به امور رزمندگان فرهنگ دفاع مقدس خواهد بود

طلائی نیک درپایان افزود: یکی از برنامه های این دبیر خانه برنامه ریزی در جهت  تحقق بسیج ۳۵ میلیونی در برنامه ششم توسعه است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد