معاون حقوقی وزارت دفاع عصر روز گذشته در لنگرود با بیان اینکه دبیرخانه امور رزمندگان راه اندازی شود ، گفت: تحقق بسیج ۳۵ میلیونی مهمترین برنامه این دبیرخانه خواهد بود.

معاون حقوقی وزیر دفاعبه گزارش خبرنگار املشما رضا طلایی نیک عصر دیروز در مراسم یادواره ۶۲۲ شهید والامقام لنگرود و ۴ شهید گمنام این شهرستان از قدرت دفاعی نظامی ایران گفت و افزود:  قوی ترین، مجهزترین و بالاترین روحیه نظامی-دفاعی کشور بسیج و خانواده شهدا هستند.

معاون حقوقی وزارت دفاع اظهار نمود:امروز به برکت جوانان بسیجی کشور هرماه شاهد یک دستاورد جدید نظامی در عرصه قدرت در دنیا می باشیم و این استقلال و خودکفایی جلوی دست درازی دشمنان را به میهن مان گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: هر ساله در دنیا ۱۶۰۰ میلیارد دلار هزینه نظامی می گردد که نیمی از آن را آمریکا هزینه می نماید.

طلائی نیک تصریح کرد: تجربیات هشت ساله دفاع مقدس ،الگویی برای حزب الله لبنان و جنگ ۲۰ روزه شد و دشمنان امروزه می دانند نا در جغرافیای اسلامی مان در مقابل هرکونه توطئه خواهیم ایستاد.

وی از تشکیل دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان خبرداد و گفت : هفته اینده امور رزمندگان کشور در وزارت دفاع تشکیل خواهد شدو همه دستگاه های کشور و لشکری در شورای جدید با مصوبه دولت فعالیت خود را اغاز می کنند و هدف از تشکیل این دبیرخانه رسیدگی به امور رزمندگان فرهنگ دفاع مقدس خواهد بود

طلائی نیک درپایان افزود: یکی از برنامه های این دبیر خانه برنامه ریزی در جهت  تحقق بسیج ۳۵ میلیونی در برنامه ششم توسعه است.

اشتراک این خبر در :