کد خبر: 59487

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۹

برادر یکی از قربانیان حادثه منا:آل سعودصلاحیت مدیریت خانه خدا را ندارد/منتظر رسیدگی مسئولین سازمان حج هستیم

برادر یکی از قربانیان رودسری حادثه منا با بیان اینکه آل سعود نمی تواند مدیریت خانه خدا را بر عهده داشته باشد، گفت: آل سعود یک دولت آمریکایی، صیهونیستی است که صلاحیت مدیریت خانه خدا را ندارد. حسن یحیی پور برادر محمد علی یحیی پور یکی از قربانیان حادثه منا در گفتگو با خبرنگار املشما، اظهار […]

برادر یکی از قربانیان رودسری حادثه منا با بیان اینکه آل سعود نمی تواند مدیریت خانه خدا را بر عهده داشته باشد، گفت: آل سعود یک دولت آمریکایی، صیهونیستی است که صلاحیت مدیریت خانه خدا را ندارد.

کشته شدگان حادثه مناحسن یحیی پور برادر محمد علی یحیی پور یکی از قربانیان حادثه منا در گفتگو با خبرنگار املشما، اظهار کرد: آل سعود باید پاسخگوی اعمال وحشیانه خود باشد.

وی با بیان اینکه ما این مصیبت را به ساحت مقدس آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش تسلیت عرض می کنیم، گفت:ما به هیچ وجه از این جنایت نمی گذریم  و خواهان مجازت عاملین این جنایت هستیم.

برادر مرحوم یحیی پور ادامه داد: ما خواستار پیگیری از سوی مقام قضایی و وزارت امور خارجه کشورمان علیه آل سعود هستیم وسازمان حج زیارت باید به این مسئله رسیدگی نماید تا دیگر  شاهد این قضایا نباشیم .
وی با بیان اینکه با  اینکار ها ثابت شد آل سعود نمی تواند مدیریت خانه خدا را بر عهده داشته باشد، تصریح کرد: آل سعود یک دولت آمریکایی، صیهونیستی و دشمن اسلام می باشد و دنبال نابودی اسلام است و  صلاحیت  مدیریت خانه خدا را ندارد.
به گزارش خبرنگارما مرحوم حاج  محمدعلی یحی پور فرهنگی باز نشسته بود که از کارون رودسر به سرپرستی منصور یوسف نیا برای بجا آوردن اعمال حج به عربستان اعزام شده بود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد