کد خبر: 59482

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۶

فرمانده سپاه املش:همایش پیاده روی خانوادگی در املش به احترام ملت عزادار ایران لغو شد

فرمانده  سپاه ناحیه املش ضمن تسلیت به خانوادهای معزا حادثه دیدگان آیین رمی جمرات گفت : با توجه به اعلام سه روز عزای عمومی از سوی فرماندهی معظم کل قوا و اعلام همدری با خانواده های حجاج کشته شده در عربستان برنامه همایش پیاده روی در شهرستان املش لغو گردید. به گزارش خبرنگار املشما در پی وقوع […]

فرمانده  سپاه ناحیه املش ضمن تسلیت به خانوادهای معزا حادثه دیدگان آیین رمی جمرات گفت : با توجه به اعلام سه روز عزای عمومی از سوی فرماندهی معظم کل قوا و اعلام همدری با خانواده های حجاج کشته شده در عربستان برنامه همایش پیاده روی در شهرستان املش لغو گردید.

ایران به سوگ نشستبه گزارش خبرنگار املشما در پی وقوع حادثه دلخراش «منا» و جان باختن عده ای از حجاج هم میهنمان در این حادثه به واسطه بی کفایتی آل سعود و اعلام عزای عمومی توسط رهبر فرزانه انقلاب، همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی که قرار بود صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شود، لغو و تبدیل به اعتراض به خاندان بی کفایت آل سعود شد.

فرمانده  سپاه ناحیه املش در گفتگو با خبرنگار املشما ضمن تسلیت به خانوادهای معزا حادثه دیدگان آیین رمی جمرات گفت : با توجه به اعلام سه روز عزای عمومی از سوی فرماندهی معظم کل قوا و اعلام همدری با خانواده های حجاج کشته شده در عربستان برنامه همایش پیاده روی در شهرستان املش لغو گردید.

به گزارش خبرنگار ما یک املشی نیز در لیست کشته شدگان حادثه رمی جمرات می باشد.(محمدحسین رمضانی سیاه خلکی)

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد