کد خبر: 59376

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۵

رئیس بنیاد مسکن خبرداد:تحقق ۱۵درصدی صدور سند مالکیت در املش

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی املش از تحقق تعهد صدور سند مالکیت روستایی در این شهرستان خبرداد. رئیس بنیاد مسکن شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املشما از تحقق ۱۵درصدی صدور سند مالکیت روستایی از ابتدای سالجاری در این شهرستان خبر داد و گفت: براساس برنامه پنجم توسعه تهیه طرح هادی برای تمام این روستاها […]

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی املش از تحقق تعهد صدور سند مالکیت روستایی در این شهرستان خبرداد.

امیرکبیر حبیبیرئیس بنیاد مسکن شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املشما از تحقق ۱۵درصدی صدور سند مالکیت روستایی از ابتدای سالجاری در این شهرستان خبر داد و گفت: براساس برنامه پنجم توسعه تهیه طرح هادی برای تمام این روستاها پیش‌بینی و طرح هادی روستایی تهیه شده و همچنین طرح هادی ۱۵ روستا هم امسال بازنگری می‌شود.

امیرکبیر حبیبی اظهار داشت: تاکنون از مجموع هزار جلد سند مالکیت روستایی که تعهد سال جاری بوده ، ۱۵۰ جلد آن صادر و توزیع شده و این در حالی است که ۲ هزار و ۵۰۰ فقره پرونده ثبتی روستایی از حدود چهار سال قبل جهت اقدام آماده است.

وی خاطرنشان کرد: از زمان آغاز طرح صدور سند مالکیت روستایی تاکنون برای ۴۶ روستای شهرستان املش، تهیه نقشه تفکیکی از بافت مسکونی روستا با محوریت طرح هادی انجام شده و ۵ هزار و ۲۵۳ جلد سند مالکیت مربوط به ۳۷ روستای این شهرستان صادر و توزیع گردیده است.

شهرستان املش ۱۲۲روستای دارای سکنه دارد که ۹۷ روستا آن دارای جمعیت بالای ۲۰ خانوارند .

ارسال دیدگاه

کسب درآمد