کد خبر: 59331

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴

گزارش همکاری فائزه با عناصر خارجی و منافقین زیر دست آیت الله

یک نهاد مسئول از هاشمی رفسنجانی خواسته تا جلوی اقدامات فائزه گرفته شود تا مبادا در آینده از سوی فائزه آسیبی متوجه هاشمی رفسنجانی شود. به گزارش املش ما به نقل از دانا، چندی پیش یکی از نهادهای مسئول گزارشی از اقداماتی که فائزه هاشمی در گذشته انجام داده و برخی از کارهایی که در […]

یک نهاد مسئول از هاشمی رفسنجانی خواسته تا جلوی اقدامات فائزه گرفته شود تا مبادا در آینده از سوی فائزه آسیبی متوجه هاشمی رفسنجانی شود.

هاشمی فائزهبه گزارش املش ما به نقل از دانا، چندی پیش یکی از نهادهای مسئول گزارشی از اقداماتی که فائزه هاشمی در گذشته انجام داده و برخی از کارهایی که در حال حاضر تو سط وی پیگیری می شود را به پدرش ارائه کرده است.

در این گزارش به ارتباط فائزه با برخی از عناصر خارجی و منافقین هم اشاره شده است.

گفته می شود پیش از اینکه این گزارش به دست هاشمی رفسنجانی برسد، تذکرات لازم، و نکات ضروری درباره این موضوع به فائزه داده شده اما او ضمن توهین به مسئولان پیگیری این گزارش، اهمیتی به تذکرات نداده است.

بعد از ارائه این گزارش، از هاشمی رفسنجانی خواسته شده است تا جلوی اقدامات فائزه گرفته شود تا مبادا در آینده از سوی فائزه آسیبی متوجه هاشمی رفسنجانی شود.

بر اساس این گزارش، فائزه هاشمی دختر اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از موثرین در تجمعات غیرقانونی در فتنه ۸۸ بوده است که پس از آن نیز بارها با سایت های ضد نظام و معاند ارتباط گرفته و فعالیت هایی نیز در این زمینه داشته است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد