کد خبر: 59325

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۰

ساخت و ساز۶برابری حدمجاز درگردنه‌حیران

رئیس سازمان بازرسی کل کشوربا اشاره به نتایج پرونده تخلفات گردنه حیران گفت: محدوده این طرح قرار بود تنها ۸ هکتار ساخت و ساز انجام شود ولی متأسفانه ۶ برابر این میزان انجام شد و ۴۸ هکتار ساخت و ساز در این منطقه بنا شد. به گزارش املشما به نقل از تسنیم، ناصر سراج در […]

رئیس سازمان بازرسی کل کشوربا اشاره به نتایج پرونده تخلفات گردنه حیران گفت: محدوده این طرح قرار بود تنها ۸ هکتار ساخت و ساز انجام شود ولی متأسفانه ۶ برابر این میزان انجام شد و ۴۸ هکتار ساخت و ساز در این منطقه بنا شد.

حیرانبه گزارش املشما به نقل از تسنیم، ناصر سراج در حاشیه مراسم بزرگداشت پدر فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران در پاسخ به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تخلفات گردنه حیران اظهار کرد: ما نتایج این پرونده را به مراجع ذیربط و مربوطه اعلام کرده‌ایم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد در خارج از طرح هادی، تخلفاتی رخ نداده ولی در محدوده این طرح قرار بود تنها ۸ هکتار ساخت و ساز انجام شود ولی متأسفانه ۶ برابر این میزان انجام شد و ۴۸ هکتار ساخت و ساز در این منطقه بنا شد.

وی خاطرنشان کرد: در خارج از طرح هادی این منطقه با افزایش ۳۰ درصدی ساخت و ساز مواجهیم و در مجموع در خصوص منابع ملی مشکل جدی وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد