کد خبر: 59301

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۰

قهرمان دوومیدانی دست فروشی می‌کند!

قهرمان پرتاب وزنه دوومیدانی آسیا این روزها برای امرار معاش خود دست فروشی می‌کند و از مسئولان فدراسیون دوومیدانی برای پیگیری نکردن کارهایش دلخور است. به گزارش املشما ، خبرگزاری فارس نوشت : شاهین جعفری دوومیدانی کاری است که در ماده پرتاب وزنه فعالیت می‌کند و در سال ۱۳۹۳توانست در مسابقات جوانان آسیا مدال نقره […]

قهرمان پرتاب وزنه دوومیدانی آسیا این روزها برای امرار معاش خود دست فروشی می‌کند و از مسئولان فدراسیون دوومیدانی برای پیگیری نکردن کارهایش دلخور است.

به گزارش املشما ، خبرگزاری فارس نوشت : شاهین جعفری دوومیدانی کاری است که در ماده پرتاب وزنه فعالیت می‌کند و در سال ۱۳۹۳توانست در مسابقات جوانان آسیا مدال نقره را کسب کند، اما پس از اینکه نفر اول دوپینگش مثبت شد مدال طلا به او تعلق گرفت، اما خودش می‌گوید هنوز طلا به دستش نرسیده و منتظر است که فدراسیون دوومیدانی این موضوع را پیگیری کند.
اما نکته متاثر کننده‌ای که در مورد او وجود دارد اینکه برای امرار معاش خود دست فروشی می‌کند و بعد از ظهرها به تمرین می‌پردازد.
قهرمان دوومیدانی ایران
* سخت نیست در کنار تمرین دست فروشی هم می‌کنی؟
به هرحال اهدافی در سر دارم و باید برای رسیدن به آنها تلاش کنم. سخت است، اما کنار می‌آیم. صبح تا عصر دست فروشی می‌کنم و بعد از ظهر هم به تمرین می‌روم.
* مسئولان فدراسیون از دست فروشی‌ات اطلاع دارند؟
نمی‌دانم. فدراسیون تنها کاری که می‌تواند برای من انجام دهد این است که حکم قهرمانی و مدال طلای مرا بگیرد. بارها نامه نوشته‌ام اما هیچ کاری نکردند. فکر نمی‌کنم پیگیری آن مشکل باشد. در زمان داوری، رئیس فدراسیون قبلی این اتفاق افتاد، اما او هم پیگیری نکرد و با طباطبایی سرپرست فدراسیون هم در میان گذاشتم که فعلا ترتیب اثری داده نشده است. اگر مدال نقره‌ام تبدیل به طلا شود قطعا پاداشی هم دارد که می‌تواند تا حدودی مشکلاتم را حل کند. در مجموع و زمانی که در اردوی تیم ملی بودم و مدال گرفتم، یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود.
* ظاهرا در لیگ دوومیدانی هم شرکت کردی.
بله در تیم نیروی هوایی بودم که آنجا هم به ورزشکاران پولی داده نمی‌شود، چون ورزشکاران سرباز هستند.
* تا چه زمانی می‌خواهی به دست فروشی ادامه دهی؟
تا وقتی که به مشکلاتم رسیدگی نشود، این کار را انجام می‌دهم. هم درس می‌خوانم، هم ورزش می‌کنم و کار دست فروشی هم که دارم.
*هدفت چیست؟
من نشان دادم که استعداد دارم و می‌خواهم در بزرگسالان نیز موفق باشم و به مدال آسیایی برسم. در حال حاضر تنها چیزی که از همه بیشتر خوشحالم می‌کند گرفتن مدال طلایم است و خانواده‌ام هم خوشحال می‌شوند.
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد