کد خبر: 59281

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۶

فرسودگی شبکه برق در روستا های املش

مدیر ‌توزیع برق شهرستان املش گفت: شبکه برق بسیاری از روستاهای این شهرستان فرسوده شده که برای اصلاح آن به ۳۴ میلیارد ریال اعتبار نیاز است. به گزارش املش ما غلامحسن حسین‌نژاد با اشاره به اینکه این میزان اعتبارات درمجموع یک میلیاردو۶۱۰میلیون ریال بیشتر از سال گذشته است اظهار داشت: از مجموع این میزان اعتبار […]

مدیر ‌توزیع برق شهرستان املش گفت: شبکه برق بسیاری از روستاهای این شهرستان فرسوده شده که برای اصلاح آن به ۳۴ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

برقبه گزارش املش ما غلامحسن حسین‌نژاد با اشاره به اینکه این میزان اعتبارات درمجموع یک میلیاردو۶۱۰میلیون ریال بیشتر از سال گذشته است اظهار داشت: از مجموع این میزان اعتبار ۶۸۰ میلیون ریال ازمحل تملک دارایی و ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از محل ماده ۱۸۰ یاهمان تبصره ۲۲  اختصاص یافته است.

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش گفت: برای برق‌رسانی به ۷۰ تک خانوار روستایی شهرستان املش به ۳ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امسال ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته و درصورت تخصیص کامل حدود ۲۵ تک‌خانوار روستایی برق‌رسانی می‌شود.

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش تصریح کرد: شبکه برق بسیاری از روستاهای این شهرستان فرسوده شده که برای اصلاح آن به ۳۴ میلیارد ریال اعتبار نیاز است، امسال برای توسعه و اصلاح برق روستاهای شیشارستان و سوخته کیش و شهرک صنعتی آسیابسران رانکوه یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.

حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: ۶۸۰ میلیون ریال اعتبار هم امسال برای توسعه برق روستاهای کهنه گوراب و پیش بیجار از بخش مرکزی املش اختصاص یافته است.

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش افزود: برای ایجاد یک خط برق مستقل برای مسکن مهر املش به ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است که امسال برای اجرای فاز دوم برق این مجتمع مسکونی ۲۸۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است./تسنیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد