کد خبر: 59278

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۲

مدیرکل بنیاد مسکن:رشد ۲۰۰ درصدی ساخت مسکن محرومان در گیلان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از رشد ۲۰۰ درصدی ساخت واحدهای مسکونی روستایی و شهری برای محرومان با مشارکت خیران در این استان خبر داد. به گزارش املش ما ، محمد اکبرزاده عصر امروز در جریان بازدید از پروژه ۶۲۷ واحدی ثامن الائمه (ع) این شهر اظهار کرد: پروژه مذکور توسط انجمن خیران مسکن‌ساز […]

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از رشد ۲۰۰ درصدی ساخت واحدهای مسکونی روستایی و شهری برای محرومان با مشارکت خیران در این استان خبر داد.

مسکن مهربه گزارش املش ما ، محمد اکبرزاده عصر امروز در جریان بازدید از پروژه ۶۲۷ واحدی ثامن الائمه (ع) این شهر اظهار کرد: پروژه مذکور توسط انجمن خیران مسکن‌ساز گیلان در زمینی به مساحت ۲۷ هزار مترمربع در سایت مسکن مهر رشت در حال احداث است.

وی تمام واحدهای پروژه مسکن محرومان رشت را دو خوابه با زیربنای ۷۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: واحدهای مذکور دارای پارکینگ و انباری هستند.

اکبرزاده مجموع زیربنای پروژه ثامن‌الائمه (ع) رشت را ۶۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع خواند و بیان کرد: ۱۱۰ بلوک سه طبقه با اسکلت بتنی ساخته می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه پروژه مسکن محرومان رشت ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: ۲۰۱ واحد در فاز نخست به اتمام رسیده و به‌زودی با نصب انشعابات به متقاضیان پروژه واگذار می‌شود.

وی به فعالیت دفتر مشارکت‌های مردمی حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) و انجمن خیران مسکن‌ساز گیلان اشاره کرد و گفت: ۳۵۴ میلیون ریال به حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) واریز نقدی شده است.

اکبرزاده با اشاره به کمک به‌ ساخت واحدهای مسکونی روستایی و شهری برای محرومان، خاطرنشان کرد: ۱۰ واحد مسکونی محرومان با مشارکت خیران مسکن‌ساز در گیلان ساخته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از رشد ۹۵ درصدی واریز نقدی به حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) در استان خبر داد و یادآور شد: کمک به ساخت واحدهای مسکونی روستایی و شهری برای محرومان با مشارکت خیران دارای رشد ۲۰۰ درصدی است.

وی ارائه خدمات در حوادث طبیعی را از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: امور مذکور به عنوان وظیفه نخست و ذاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و پس از دوران بازسازی جنگ تحمیلی، شرکت در عملیات آواربرداری زلزله رودبار، قزوین، بم، آذربایجان و آواربرداری گسترده در روستاهای امامزاده ابراهیم (ع) پس از حریق سال ۹۲ از فعالیت‌های این بنیاد است.

اکبرزاده به حضور مقتدرانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در برف سال‌های ۸۳، ۸۶ و ۹۲ در استان اشاره کرد و افزود: امور ماشین‌آلات بنیاد مسکن گیلان با محوریت و نقش ارزنده و توانمند این بنیاد توانسته بیش از شش هزار ساعت فعالیت ماشین‌آلات داشته باشد و با کسب رضایت عمومی کارنامه خوبی برای بنیاد رقم زده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به احداث آب‌نمای روستای سفیدمزگی و جیرده به طول ۱۵۰ متر در شفت، بیان کرد: آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر املش، کیاشهر و کلاچای از فعالیت‌های انجام شده توسط بنیاد مذکور در استان است./فارس

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا املش

    تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۳۹۴

    متا سفانه هیچگونه بازرسی و تحقیقاتی در خصوص اعطای تسهیلات وام به نیازمندان تعمیرات و ساخت مسکن توسط بنیاد مسکن املش به صورت جدی بعمل نمی آید و توصیه و سفارش توسط اشخاص متنفذ در خصوص اخذ وام و تسهیلات در این نهاد حرف اول را می زند و نیازمندان واقعی وام و تسهیلات ه دلیل نداشتن آشنا و پارتی قادر به دریافت وام نمی باشند خدا می داند در جریان دریافت تسهیلات وام خسارت برف ۹۳ چه سو ء استفاده های صورت گرفته است . (جهت اطلاع مدیرکل محترم )


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد