کد خبر: 59265

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۶

شورای امنیت خواهان پایان خشونت در مسجدالاقصی شد

ساعاتی پس از صدور بیانیه شورای امنیت سازمان ملل که بدون محکومیت جنایت صهیونیست‌ها تنها از طرفین درگیری در مسجدالاقصی خواستار خویشتنداری و توقف خشونت‌ها شد، نظامیان رژیم صهیونیستی حملات خود به فلسطینیان در جنوب مسجدالاقصی را از سر گرفتند. به گزارش  املش ما به نقل از فارس، شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای […]

ساعاتی پس از صدور بیانیه شورای امنیت سازمان ملل که بدون محکومیت جنایت صهیونیست‌ها تنها از طرفین درگیری در مسجدالاقصی خواستار خویشتنداری و توقف خشونت‌ها شد، نظامیان رژیم صهیونیستی حملات خود به فلسطینیان در جنوب مسجدالاقصی را از سر گرفتند.

شورای امنیتبه گزارش  املش ما به نقل از فارس، شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای که بامداد امروز به وقت نیویورک منتشر شده است، خواستار خویشتنداری طرفین درگیر در مسجدالاقصی شده است.

در این بیانیه که به امضای ۱۵ عضو دائم شورای امنیت رسیده است، در خصوص تشدید درگیری‌ها در قدس اشغالی ابراز نگرانی شده است و از طرفین خواستار خویشتنداری و پرهیز از اقدامات تحریک آمیز و پایبندی به موضوع تاریخی(مسجدالاقصی) از لحاظ رفتاری و گفتاری شدند.

شورای امنیت از طرفین خواست تا نبست به قوانین بین المللی و حقوق بشر باشند و از طرف های درگیر خواستار همکاری جهت آرام کردن اوضاع در امکان مقدس قدس شد.

از سوی دیگر، شبکه «اسکای نیوز» در پی صدور این بیانیه شورای امنیت گزارش داد که نظامیان اسرائیلی (بدون توجه به این بیانیه) صبح امروز حملات خود به فلسطینیان را در «عین اللوزه» در منطقه «سلون» واقع در جنوب مسجدالاقصی از سرگرفتند.

در همین حال، رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که پنج هزار نظامی صهیونیست امروز در مناطق مختلف قدس اشغالی از جمله محوطه مسجدالاقصی برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی مستقر شدند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد