کد خبر: 59250

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۳

نظرات جالب رسول خادم درباره بنا در تلویزیون

رئیس فدراسیون کشتی در برنامه صبح امروز ورزش ومردم حضور پیدا کرد و در دقایق پایانی در پاسخ به سوالی درباره کشتی فرنگی و محمدبنا درباره این مربی پرافتخار ورزش ایران اظهارنظر کرد. به گزارش املش ما به نقل از  تابناک، رسول خادم در پاسخ به پرسش بهرام شفیع گفت: در کشتی فرنگی گروه های […]

رئیس فدراسیون کشتی در برنامه صبح امروز ورزش ومردم حضور پیدا کرد و در دقایق پایانی در پاسخ به سوالی درباره کشتی فرنگی و محمدبنا درباره این مربی پرافتخار ورزش ایران اظهارنظر کرد.

رسول خادمبه گزارش املش ما به نقل از  تابناک، رسول خادم در پاسخ به پرسش بهرام شفیع گفت: در کشتی فرنگی گروه های زیادی برای مربیگری در کشور ما فعال نیستند و انتخاب های فدراسیون کشتی بسیار محدود است چون در ایران بیشتر علاقمند به کشتی آزاد هستند. در میان مربیان محدود، کسی نمی تواند شایستگی های محمدبنا در کشتی فرنگی را کتمان کند.او خودش تشخیص داد که از کشتی فرنگی کنار بکشد و کار نکند.

رییس فدراسیون کشتی ادامه داد: شاید شما دربین مربیان و گزینه های خود یک فرد با نمره ۱۰۰ داشته باشید که نسبت به بقیه به مراتب بهتر باشد. اما در شورای فنی فدراسیون این نکته مطرح بود که اگر این فردی که در کارش ۱۰۰ است، ناگهان فردا صبح تصمیم بگیرد که سرکارش حاضر نشود، تکلیف چیست؟ بنابراین در چنین وضعیتی ترجیح می دهید یک گزینه با امتیاز ۵۰ را که چنین احتمالی ندارد، کار کنید.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد