کد خبر: 59247

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۹

رحیم صفوی: هیبت آمریکا درجهان شکسته شده‌ و دیگر ابرقدرت جهان نیست

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: قدرت و هیبت آمریکا‌یی‌ها در مقیاس جهانی و منطقه‌ای شکسته شده و سیاست ایجاد نظم نوین جهانی تبدیل به بی‌نظمی نوین جهانی شده است. به گزارش املش ما به نقل از  تسنیم، سردار سرلشگر یحیی رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در سخنرانی […]

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: قدرت و هیبت آمریکا‌یی‌ها در مقیاس جهانی و منطقه‌ای شکسته شده و سیاست ایجاد نظم نوین جهانی تبدیل به بی‌نظمی نوین جهانی شده است.

رحیم صفویبه گزارش املش ما به نقل از  تسنیم، سردار سرلشگر یحیی رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران بااشاره به حمله صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی اظهار داشت: مسجد الاقصی پیوند ناگسستنی با قلب‌ها و امت اسلامی برقرار کرده است و اهانت رژیم صهیونیستی به آن اقدامی مذبوحانه‌ است که تنها شمارش معکوس زوال و نابودی این رژیم را سرعت می‌بخشد.

وی ادامه داد: همگان شاهد این بودند که رژیم صهیونیستی در جنگ‌های ۳۳، ۲۲ و ۵۱ روزه حزب الله، مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین که نشأت گرفته از مقاومت اسلامی مردم ایران بود، شکست خوردند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تأکید براینکه دفاع مقدس مکتب مقاومت را به فلسطینیان، لبنان و سرزمین‌های دیگر اسلامی برد، افزود: صهیونیست‌ها برای اولین بار طعم شکست را از مقاومت اسلامی، حزب الله لبنان، حماس و جهاد اسلامی چشیدند.

سرلشگر رحیم‌صفوی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اضمحلال رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی به طرف اضمحلال می‌رود و براساس سخن حکیمانه حضرت امام خامنه‌ای صهیونیست‌ها ۲۵ سال آینده را نخواهند دید.

وی درباره سیاست‌های آمریکا در منطقه افزود: قدرت و هیبت آمریکایی‌ها در مقیاس جهانی و منطقه‌ای شکسته شده و دیگر آمریکا تنها ابرقدرت جهان نیست و ایجاد نظم نوین جهانی که آمریکایی‌ها برای قرن ۲۱ دنبال می‌کردند، تبدیل به بی‌نظمی نوین جهانی شده است خصوصاً در منطقه ما.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: عملکرد امریکایی‌ها طی دو دهه گذشته باعث ناامنی، ناآرامی و بحران در افغانستان و پاکستان شده است و راه اندازی جریان‌های تکفیری و تروریستی در منطقه یا جنگ‌های نیابتی و حمله نظامی به یمن را باید در سیاست‌های غلط آمریکایی‌ها دنبال کرد؛ حتی آمریکایی‌ها در افغانستان و عراق با شکست روبرو شدند و به فکر راه اندازی جنگ‌های نیابتی افتادند که به حول و قوه الهی در این سیاست غلط نیز با شکست روبرو خواهند شد.

سرلشگر رحیم صفوی تأکید کرد: واقعیت این است که سرشت و ماهیت اعمال قدرت و اراده آمریکایی‌ها برمبنای زور، جنگ‌طلبی و منفعت‌طلبی و شرکت‌های سازنده سلاح‌های مخرب استوار است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد