کد خبر: 59229

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۲:۲۸

آغاز کلاس داوری والیبال ساحلی کشور در رودسر

کلاس داوری والیبال ساحلی کشور  به مدت ۶ روز  و به دو زبان فارسی و انگلیسی زیر نظر مدرسان و داوران بین المللی  در رودسر آغاز شد. به گزارش املش ما مجتبی بیداریان دبیر هیئت والیبال ساحلی استان گیلان از برگزاری کلاس داوری  سطح بین المللی در رودسر خبر داد. بیداریان اظهار کرد: این کلاس […]

کلاس داوری والیبال ساحلی کشور  به مدت ۶ روز  و به دو زبان فارسی و انگلیسی زیر نظر مدرسان و داوران بین المللی  در رودسر آغاز شد.

کلاس والیبال ساحلیبه گزارش املش ما مجتبی بیداریان دبیر هیئت والیبال ساحلی استان گیلان از برگزاری کلاس داوری  سطح بین المللی در رودسر خبر داد.

بیداریان اظهار کرد: این کلاس داوری به صورت تئوری و عملی به مدت ۶ روز از دیروز آغاز شده که به دو زبان فارسی و انگلیسی زیر نظر مدرسان و داوران بین المللی تدریس می شود.

وی افزود: در این دوره ۳۵ نفر از  استان های گیلان ، مازندران ، گلستان ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، بوشهر ، آذربایجان غربی ، خراسان شمالی و رضوی شرکت کرده که از این تعداد ۵ نفر از بانوان هستند که پس از کسب قبولی در این کلاس ها در چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور که از ۲۸ شهریور به مدت ۳ روز به میزبانی رودسر آغاز می شود سوت می زنند./رصد رودسر

ارسال دیدگاه

کسب درآمد