کد خبر: 59219

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۰:۳۵

حجاب همسر و دختران آقای گل جهان + تصاویر

در روزگاری که هیاهوی شهرت و زرق و برق دنیا طلبی انسانها را از ارزش های دینی دور میکند، هنوز هم هستند کسانی که پایبند به اعتقادات دینی خود می باشند. از جمله این افراد می توان به وحید شمسایی اشاره کرد… به گزارش املش ما به نقل از  تهران نیوز، در روزگاری که هیاهوی شهرت […]

در روزگاری که هیاهوی شهرت و زرق و برق دنیا طلبی انسانها را از ارزش های دینی دور میکند، هنوز هم هستند کسانی که پایبند به اعتقادات دینی خود می باشند. از جمله این افراد می توان به وحید شمسایی اشاره کرد…

به گزارش املش ما به نقل از  تهران نیوز، در روزگاری که هیاهوی شهرت و زرق و برق دنیا طلبی انسانها را از ارزش های دینی به دور میکند هنوز هم هستند کسانی که پایبند به اعتقادات دینی خود می باشند.

از جمله این افراد می توان به وحید شمسایی اشاره داشت.

وحید شمسایی با ۳۲۲ گل در تیم ملی فوتسال ایران به عنوان برترین گلزن جهان در این رشته شناخته می شود. علاوه بر آن افتخارات فردی و تیمی بسیاری را در کارنامه حرفه ای خود دارد و ورزشکاری شناخته شده در عرصه بین المللی می باشد.

اما نکته ای که وی را در زندگی شخصی نیز جزو برترین ها قرار میدهد خانواده اش می باشد.

 

Shamsai1

20121103142030_o 28443_913

1263587-107298ac482b4b4d7bba355fbcdc2a10-l

وحید شمسایی سه دختر دارد که هر سه آنها و همسرش از حجاب برتر چادر استفاده می کنند. سال گذشته همسر و دختران وحید شمسایی در خصوص حجاب خود گفته بودند: چادر را با هیچ چیز عوض نمی کنیم.

جامعه و به خصوص جوانان ما نیاز به الگوهایی از جنس وحید شمسایی برای موفقیت در زندگی دارد که امیدواریم چهره های سرشناسی همچون وی از سوی رسانه ها به مردم شناسانده شوند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد