کد خبر: 59168

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۷

امام جمعه املش: انقلاب اسلامی ،مدیون رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است

امام جمعه شهرستان املش با اشاره به شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده گفت: مشارکت در جشن عاطفه ها باید همراه با همدلی و همزبانی باشد. به گزارش املش ما حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه املش افزود: از روز گذشته، جشن عاطفه ها در سراسر میهن اسلامی […]

امام جمعه شهرستان املش با اشاره به شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده گفت: مشارکت در جشن عاطفه ها باید همراه با همدلی و همزبانی باشد.

افتتاح مصلی نماز جمعه املش امام جمعه روحانیبه گزارش املش ما حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه املش افزود: از روز گذشته، جشن عاطفه ها در سراسر میهن اسلامی آغاز شده و انتظار این است که مردم برای کمک به دانش آموزان کم بضاعت، بشتابند تا آنها نیز با روحیه ای مناسب، در کلاس های درس حاضر شوند.

وی به در پیش بودن سال تحصیلی جدید اشاره و اضافه کرد: اولیاء دانش آموزان باید نظارت بیشتری بر روند تحصیلی فرزندانشان داشته باشند.

امام جمعه املش همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: انقلاب اسلامی ما مدیون رشادت های رزمندگان اسلام در دوران پرافتخار دفاع مقدس است.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبری در جمع فرماندهان سپاه کشور گفت: بر اساس سخنان معظم له ، سپاه باید همواره مراقب نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن باشد.

امام جمعه املش افزود: دشمنان انقلاب اسلامی همیشه در تلاش برای تضعیف سپاه بوده اند اما این نهاد انقلابی، هجمه های دشمنان را خنثی کرده است./ایرنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد