کد خبر: 59088

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۵

امام جمعه املش خبرداد: طرح جدید دشمن برای هدف قرار دادن خانواده های ارزشی

نخستین روز از آخرین ماه سال قمری، سالروز پیوندی آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد. علی علیه‏السلام ، پیشوای پارسایان با فاطمه علیهاالسلام ، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. اول ذیحجه، روزی مبارک برای همه نوگامانی است […]

نخستین روز از آخرین ماه سال قمری، سالروز پیوندی آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد. علی علیه‏السلام ، پیشوای پارسایان با فاطمه علیهاالسلام ، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. اول ذیحجه، روزی مبارک برای همه نوگامانی است که دل به زندگی فاطمی علیهاالسلام داده ‏اند تا شادی خود را با خاطره همیشه روشن آن روز مبارک، پیوند زنند.ازدواجی که این روزها با سرلوحه قرار دادن آن بنام ازدواج آسان لقب گرفته است.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، سبک زندگی اسلامی که برگرفته از زندگی ائمه اطهار می باشد موجبات سعادت برای ما مسلمان است ، زندگی دنیوی که ماحصل آن سعادت در آخرت را رقم خواهد زد باید از شروع تشکیل یک خانواده نشات بگیرد.

ازدواج آسان که سرلوحه اش ازدواج امیرالمومنین علی (ع) و دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا(س) است مورد تاکید بزرگان برای تشکیل یک خانواده سالم و سعادتمند در ایران اسلامی شیعی قرار گرفته و بسیاری خانواده ها با همین دستورالعمل دختران و پسران خود را به خانه جدید می فرستند.

امام جمعه موقت املش در خطبه های نمازجمعه هفته گذشته با تاکید بر زمینه سازی ازدواج آسان در جامعه ، از متولیان فرهنگی خواست هرچه قدر جامعه به سمت تشکیل آسان خانواده پیش برود ، ضامن سلامت جامعه خواهد بود.

حجت الاسلام علیپور اظهارداشته بود که امروزه دشمن با روش های نوین به جنگ با ملت مسلمان ایران پرداخته تا تزلزل را در خانواده ها باعث شود و اینگونه تزلزل ها موجبات اتفاقاتی خواهد بود که در کشورهای همسایه می بینم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش در جلسه این شورا هدف قرار دادن خانواده های ارزشی را در طرح جنگ نرم جدید بیان داشت و گفت: سبک زندگی اسلامی که مورد تاکیدات مقام معظم رهبری است باید در جامعه نهادینه شود تا از لطمات زندگی به شیوه غربی و غیر اسلامی در امان باشیم.

امام جمعه شهرستان املش افزود: دشمنان قسم خورده نظام با امکانات و تجهیزات نوین در تلاش برای از هم پاشیدن نظام و بنیان خانواده های شیعه هستند و اگر کمر همت نبندیم خواسته دشمنان در جهت فروپاشی جامعه اسلامی ایران محقق خواهد شد.

حجت الاسلام روحانی یکی از راهکار های ازدواج آسان را آموزش و آگاهی بخشی به جوانان دانست و تصریح کرد: به جوان در انتخاب همسر با معیارهای منطقی و واقعی باید کمک نمود تا علاوه بر سعادت خانواده در تربیت نسل های جدید موجبات خیر برای جامعه اتفاق بیفتد.

ازدواج آسان به معنی این است که خانواده ها به دور از تجملات و تشریفات زوج های جوان را در ابتدای راه زندگی متحمل هزینه های گزاف کنند.به گزارش خبرنگار ما در شهرستان املش کانون ازدواج آسان بنت الرسول(س) چندسالیست توسط یک بانوی خیر راه اندازی و جوانان را تشویق به ازدواج آسان می نماید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد