کد خبر: 59082

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۴

مسابقات تکواندو دختران در املش به کار خود پایان داد

یک دوره مسابقه چندجانبه تکواندو بمناسبت هفته دفاع مقدس در املش با حضور ۷۷ ورزشکار دختر برگزار گردید . رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری مسابقه تکواندو چندجانبه بمناسبت هفته دفاع مقدس در املش خبر داد و گفت : در این دوره از مسابقات ۷۷ دختر […]

یک دوره مسابقه چندجانبه تکواندو بمناسبت هفته دفاع مقدس در املش با حضور ۷۷ ورزشکار دختر برگزار گردید .

تکواندو دخترانرئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری مسابقه تکواندو چندجانبه بمناسبت هفته دفاع مقدس در املش خبر داد و گفت : در این دوره از مسابقات ۷۷ دختر تکواندوکار باهم به رقابت پرداختند.

اسداله عبداله تابار افزود: این ورزشکاران که از شهرستان های آستانه ، لاهیجان، لنگرود ، رودسر و املش در این دوره شرکت داشتند ، در سالن ورزشی شهدای املش باهم به رقابت پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: دختران نونهال و خردسال شرکت کننده در این دوره توانستند ، ۳۱ مدال طلا ، ۳۱ نقره و ۱۴ برنز از آن خود کنند.

عبداله تابار تصریح کرد : خانم ها معصومه کوچک نژاد، فاطمه ستارباقری، افسانه بابایی، مبیناحسین زاده،ملیکاخالوئی، پریسااحسانی،سیده شکیبامظلومی پور و معصومه نجفی روشن نفرات اول این دوره مسابقات بودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد