کد خبر: 59072

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۵

برخی با به حاشیه راندن جوانان انقلابی در پی تغییر مسیر انقلابند

مسئول سابق بسیج دانشجویی کشور با اشاره به نگاه انقلابی جوانان حزب‌اللهی، گفت: دلیل اصلی به حاشیه‌ راندن جوانان حزب‌اللهی این است که این جریان مانع تلاش عده‌ای برای تحریف‌ امام(ره) و انقلاب هستند. به گزارش املش ما ، محمدودود حیدری مدیر عامل بنیاد تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) در دانشگاه‌ها با اشاره به سخنان […]

مسئول سابق بسیج دانشجویی کشور با اشاره به نگاه انقلابی جوانان حزب‌اللهی، گفت: دلیل اصلی به حاشیه‌ راندن جوانان حزب‌اللهی این است که این جریان مانع تلاش عده‌ای برای تحریف‌ امام(ره) و انقلاب هستند.

به گزارش املش ما ، محمدودود حیدری مدیر عامل بنیاد تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) در دانشگاه‌ها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در این خصوص که «در داخل عده‌ای مدام جوانان حزب‌اللهی را با تعابیری نظیر افراطی می‌کوبند که این کار بسیار غلط است»، اظهار داشت: در انزوا قرار دادن نیروهای جوان، مؤمن و انقلابی کشور و به حاشیه راندن کسانی که دل در گرو اصلیات و امهات گفتمان انقلاب اسلامی دارند، پروژه جدیدی است که در دستور کار جریانات مخالف انقلاب اسلامی قرار گرفته که ابعاد داخلی و خارجی دارد.حیدری

وی افزود: بُعد خارجی به حاشیه راندن جوانان حزب اللهی و ارزشی در دستور کار دشمن قرار داشته و دارد اما بُعد داخلی این جریان چند ماهی است در کشور در قالب نگاه‌های دگراندیشانه، اعتدالی و اصلاح طلبی بروز و ظهور جدی‌تری به خود گرفته است.

به گفته رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی دلیل اصلی تلاش برخی برای به حاشیه راندن جوانان حزب‌اللهی این است که این جریان مؤمن و انقلابی مانع اصلی تحریف‌امام (ره) و انقلاب هستند. نیروهای مؤمن و حزب‌اللهی بخاطر بازطرح اندیشه‌های امام خمینی (ره)، بازتولید گفتمان ۵۷ انقلاب اسلامی و بخاطر بازخوانی مباحث اصلی مربوط به انقلاب اسلامی جزو موانع اصلی تحریف انقلاب و امام (ره) هستند.

حیدری در ادامه گفت: جوانان حزب‌اللهی بدلیل موارد ذکر شده است که از سوی کسانی که خودشان در دهه اول انقلاب با برخی رفتارهای غلط خاطره‌های تلخی را برای انقلاب اسلامی بوجود آوردند، برچسب تندروی و افراطی گری دریافت می‌کنند.

مدیر عامل بنیاد تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) در دانشگاه‌ها با تأکید براینکه نگاه جوانان حزب‌اللهی یک نگاه انقلابی است، گفت: نگاه انقلابی نگاه تندروی و افراط نیست بلکه کاملا واقع بین است که متناسب با آن عمل می‌کند.

وی افزود: انقلابی‌گری در مقابل محافظه‌کاری مطرح است و نه در مقابل واقع‌بینی. تفکر انقلابی منشی است که واقعیت ها را می‌بیند اما واقع‌گرا نمی‌شود، نگاه محافظه‌کارانه اینگونه است که تسلیم واقعیات می‌شود و قابلیت حرکت به سمت آرمان‌ها را ندارد.

رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی در ادامه سخنان خود گفت: اگر امروز در کشور شاهدیم که برخی صحبت از ارتباط با آمریکا، حضور بیش از حد غرب در کشور و نگاه صفر تا صدی نسبت به آنچه در غرب اتفاق می‌افتند، می‌کنند این مفهوم را دارد که از انقلابی‌گری افول کرده‌اند و مقهور شرایط فعلی شده‌اند.

حیدری با تأکید بر اینکه پشت سراب غرب هیچ آب شفا بخشی وجود ندارد، گفت: نگاه محافظه‌کارانه و امیدبخش به غرب سرابی را به مردم نشان می‌دهد که قطعا در پس این سراب هیچ آب شفا بخشی وجود نخواهد داشت.

مدیر عامل بنیاد تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) در دانشگاه‌ها در پایان خاطرنشان کرد: برخی با به حاشیه‌ راندن نیروهای حز‌ب‌اللهی و جریان ارزشی کشور بدنبال این هستند که موانع تغییر مسیر انقلاب اسلامی که همین جوانان انقلابی هستند را برطرف کنند./میزان

ارسال دیدگاه

کسب درآمد