کد خبر: 59067

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ - ۲:۲۰

دولت اختیارات استانداران را افزایش دهد

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: دولت باید اختیارات بیشتری به استانداران برای تدوین برنامه‌های استانی بدهد. غلامحسین شافعی ظهر امروز در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان رضوی که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار شد، با بیان اینکه گره اجرای قانون کسب و کار همچنان در کشور وجود […]

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: دولت باید اختیارات بیشتری به استانداران برای تدوین برنامه‌های استانی بدهد.

شافعی با اشاره به نقش اتاق بازرگانی در حل مشکلات اقتصادی با ارایه راه حل‌های مختلف، تصریح کرد: برنامه ششم توسعه اقدامی پایه‌ای است که می‌تواند مبنای فعالیت‌های اقتصادی کشور در سال‌های آینده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دولت باید به استانداران اختیارات بیشتری در زمینه برنامه‌های استانی و توسعه و پیشرفت استان‌ها بدهد، افزود: استانداران تنخواه‌داران بودجه کشور نیستند.

رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان سرمایه در موسسات مالی و اعتباری قرار گرفته است، اظهارداشت: این سرمایه وارد بخش تولید و صنعت نمی‌شود و هیچ اقدامی نیز در این زمینه انجام نمی‌شود.

وی بازار این موسسات را بهم ریخته دانست و گفت: چنین شیوه ای نادرست است و همچنین باید کمک کنیم که مشکلات موسسه میزان و پدیده حل شود./تسنیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد