کد خبر: 59041

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ - ۱:۱۹

مهارت آموزی ۲۰۸ شهروند املشی در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان

بسیاری از جوانان  و نوجوان ، تابستان هرساله برای پرکردن اوقات فراغت شان اقدام به فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای می کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، مرکز فنی و حرفه ای خاتم الانبیا شهرستان املش یکی از مراکزیست که هرساله با برگزاری دوره های فنی و حرفه ای نسبت به اوقات فراغت […]

بسیاری از جوانان  و نوجوان ، تابستان هرساله برای پرکردن اوقات فراغت شان اقدام به فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای می کنند.

آزمون فنی و حرفه ایبه گزارش خبرنگار املش ما ، مرکز فنی و حرفه ای خاتم الانبیا شهرستان املش یکی از مراکزیست که هرساله با برگزاری دوره های فنی و حرفه ای نسبت به اوقات فراغت جوانان و نوجوانان برنامه های متنوعی دارد.

رئیس فنی و حرفه ای املش از فراگیری ۲۰۸ شهروند املشی از دوره های کوتاه مدت تابستانه این مرکز خبر داد و گفت: این دوره ها رایگان بوده و ۹۰ درصد شرکت کنندگان را جوانان تشکیل می دادندکه ۴۸ درصد را بانوان املشی بودند.

رضا حجت انصاری خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان از دوره های تعمیر لوازم خانگی ، صنایع غذایی، پرورش قارچ ، تاسیسات الکتریکی و برق ساختمان، تعمیر خودرو بهره مند شدیم.

وی با بیان اینکه در پایان هر دوره برای شرکت کنندگان آزمون برگزار می شده است گفت: گواهینامه پایان دوره بزودی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد