کد خبر: 59038

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ - ۰:۵۰

اعطای ۳میلیارد ریال تسهیلات توسط کمیته امداد املش

در شش ماه اول سالجاری بیش از سه میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به افراد تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است. مدیر کمیته امداد امام (ره ) شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما با اعلام این خبر گفت : این تسهیلات قرض الحسنه در زمینه های اشتغال ، درمان ، تحصیل ، […]

در شش ماه اول سالجاری بیش از سه میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به افراد تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است.

علیرضا علینژاد کمیته امداد املشمدیر کمیته امداد امام (ره ) شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما با اعلام این خبر گفت : این تسهیلات قرض الحسنه در زمینه های اشتغال ، درمان ، تحصیل ، مسکن و ازدواج بوده است.

علیرضا علی نژاد تفزود: تسهیلات قرض الحسنه به ۳۹۵ نفر مدد جوی تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است و در مجموع به مبلغ سه میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال بوده است .

وی  با بیان اینکه اختتامیه کلاس های اوقات فراغت کمیته امداد امام (ره) املش که در هفته جاری برگزار شده است گفت: کلاسهای اوقات فراغت موجب نشاط،تقویت مسائل اعتقادی و ارتقا سلامت جامعه می شود و تاثیر بسزایی در رشد فرهنگی جامعه در برابر تهاجم فرهنگی دارد.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا املش

    تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۳۹۴

    بدنبال تغییرات مدیریتی سال گذشته در کمیته امداد امام املش تلاشهای خوبی در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به افراد تحت پوشش و نیازمند صورت گرفته و در دست اقدام است و سعی بر این است که ضمن ارج نهادن به منزلت مدد جویان این نهاد تسهیلات و وامها بر خلاف گذشته که به دوستان و آشنا یان پرداخت می گردید به نیازمندان واقعی پرداخت گردد


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد