کد خبر: 59030

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹ - ۱۶:۵۳

جایگاه واقعی ایران در جرم و جنایت در دنیا کجاست؟

سالانه ۲۱۳ هزار نفر در آمریکا مورد تجاوز قرار می گیرند و حدود ۳۰ هزار نفر با اسلحه گرم کشته می شوند با این وجود پرجنایت ترین کشورهای دنیا در آمار به عنوان شادترین کشورها معرفی می شوند. به گزارش املش ما به نقل از ماسال نیوز بزرگنمایی مشکلات در ایران توسط رسانه های غربی […]

سالانه ۲۱۳ هزار نفر در آمریکا مورد تجاوز قرار می گیرند و حدود ۳۰ هزار نفر با اسلحه گرم کشته می شوند با این وجود پرجنایت ترین کشورهای دنیا در آمار به عنوان شادترین کشورها معرفی می شوند.

ghatl قتل با اسلحهبه گزارش املش ما به نقل از ماسال نیوز بزرگنمایی مشکلات در ایران توسط رسانه های غربی باعث شده خیلی از مردم، غرب را بهشت فرض کرده و گمان کنند آمار قتل و تجاوز و خودکشی در کشورهای غربی وضعیت بهتری نسبت به ایران دارد !!

آمارهای دروغی مانند شادترین کشورها و ناشادترین کشورها که در آن کشورهای صنعتی و غربی وضعیت خوب و کشورهایی مثل ایران در وضعیتی بسیار وخیم عنوان میشوند، هر چندوقت توسط موسسات غربی منتشر می‌شود حال آنکه نگاهی به آمار خودکشی، تبعیض نژادی، قتل و تجاوز و همچنین فاصله طبقانی نشان میدهد؛ غرب در وضعیتی بمراتب وخیم تر از چیزی که فکرش را میکنیم قرار دارد.

سالانه ۲۱۳ هزار نفر در آمریکا قربانی تجاوز جنسی می‌شوند. در سال ۲۰۰۷ این آمار به ۲۴۸۳۰۰ تن رسید. این آمار ظاهراً اعم از مردان و زنان قربانی تجاوز جنسی است اما بدیهی است که تعداد زنان به مراتب بیشتر از مردان است.

قریب به ۶۰ درصد از تجاوزات جنسی هرگز به پلیس گزارش نمی‌شوند و از هر ۱۶ متجاوز، ۱۵ نفر حتی یک روز زندان هم به‌خاطر این جرم تحمل نمی‌کنند.

جالب است بدانید که طبق آمار سایت NationMaster، کشورهای اروپایی و آمریکا بیشترین بزهکاری و جرم و جنایت را به خود اختصاص داده اند.

هر ساله، بیش از ۳۰ هزار نفر از مردم آمریکا هدف تیراندازی قرار گرفته و کشته می شوند و فقط در سال ۲۰۱۲ بیش از ۳۳۰۰۰ نفر فقط با اسلحه گرم در آمریکا به قتل رسیدند (+).

جالب است بدانید که آمریکا از نظر درصد خودکشی رتبه سوم دنیا را در اختیار دارد !!!.

وقتی به این آمار نگاه می کنیم می‌بینیم که کشورها به اصطلاح پیشرفته و صنعتی از نظر میزان خودکشی در صدر هستند.

رتبه سوم خودکشی های جهان به آمریکا تعلق دارد و فنلاند دارای رتبه ۶، آرژانتین رتبه ۸، استرالیا نهمین آمار از نظر درصد خودکشی را دارد.

جالب اینجاست که سوئیس دهمین رتبه از این حیث را دارد و جز ده کشور اول خودکشی در دنیاست و حتی در بحث بزه کاری و جرم و جنایت نیز جز ۲۰ کشور پرجنایت ترین کشورهاست! (کشور سوئیس: کشوری که خیلیها ادعا می‍‌کنند مردمش در آسایش هستن ! و حتی این کشور در آمارهای “شادترین کشورها” رده اول را دارد !!!!!).

این آمارهای ساختگی در مورد شادترین کشورها در خودکشی، ایران را در رده ۱۱۰ قرار داده بود!! حال آنکه ایران در حقیقت جز کم خودکشی ترین کشورها و شادترین کشورهاست.

کشور ایسلند هم که در رتبه دوم شادترین کشورها گنجانده شده نه تنها وضعیت خوبی ندارد بلکه پر جنایت ترین کشور دنیاست! و کشورهای مسلمان خصوصا ایران بهترین وضعیت را دارند.

برای مطالعه آمار جرم و جنایت در کشورهای دنیا روی اینجا کلیک کنید.

رتبه دیگر کشورها در خودکشی بشرح زیر است:
سوئیس ۱۰
کرواسی ۱۱
اسلوونی ۱۲
فرانسه ۱۳
گواتمالا ۱۴
بلژیک ۱۵
نروژ ۱۶
کانادا ۱۷
استونی ۱۸
جمهوری چک ۱۹
کاستاریکا ۲۰
ایسلند ۲۱
سوئد ۲۲

برای مطالعه آمار خودکشی و قتل با اسلحه گرم در جهان روی اینجا کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد