کد خبر: 59023

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۵

سارق کیفهای بانوان سیاهکلی به دام قانون افتاد

فرمانده انتظامی سیاهکل گفت: ماموران پلیس آگاهی با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فرار یک زندانی پس از تحقیق نامحسوس و شناسایی مخفیگاه زندانی موفق شدند در یک عملیات ضربتی او را دستگیر کنند. به گزارش املش ما سرهنگ مجید نیکوئی فشتمی فرمانده انتظامی سیاهکل در گفتگو با خبرنگاردرسیاهکل اظهار داشت: پس از گزارشاتی مبنی بر […]

فرمانده انتظامی سیاهکل گفت: ماموران پلیس آگاهی با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فرار یک زندانی پس از تحقیق نامحسوس و شناسایی مخفیگاه زندانی موفق شدند در یک عملیات ضربتی او را دستگیر کنند.

به گزارش املش ما سرهنگ مجید نیکوئی فشتمی فرمانده انتظامی سیاهکل در گفتگو با خبرنگاردرسیاهکل اظهار داشت: پس از گزارشاتی مبنی بر سرقت از کیف تعدادی از بانوان در اماکن شلوغ سیاهکل، مأمورین نیروی انتظامی این شهرستان توانستند به وسیله دوربین های مداربسته این شخص را شناسایی و دستگیر کنند.

?

وی با بیان اینکه این زن غیر بومی با استفاده از شلوغی جمعیت اقدام به این کار می کرد، گفت: از تمامی مردم شهرستان سیاهکل می خواهم تا موارد امنیتی را در حفظ اشیاء شخصی خود را رعایت کنند.

زندانی متواری در سیاهکل دستگیر شد

فرمانده انتظامی سیاهکل با اشاره به دستگیری زندانی فراری در این شهرستان تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فرار یک زندانی پس از تحقیق نامحسوس و شناسایی مخفیگاه زندانی موفق شدند در یک عملیات ضربتی او را دستگیر کنند.
سرهنگ نیکوئی با اشاره به اینکه متهم مذکور به دلیل حمل مواد مخدر در سال ۸۹درسیاهکل دستگیر شده بود، خاطرنشان کرد: زندانی فراری به ۱۸ سال زندان محکوم شده بود و در سال ۹۰ پس از اتمام مرخصی از زندان متواری شد و پس از دستگیری به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شده‌است.
فرمانده انتظامی سیاهکل بر برخورد قاطع و سخت‌گیرانه پلیس با هنجارشکنان در جامعه تاکید کرد و یادآور شد: ایجاد آرامش مردم اولویت پلیس در اجرای ماموریت‌ها است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

کسب درآمد