کد خبر: 59013

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۹ - ۱:۲۶

توسط گروه جهادی دانشگاه آزاد لاهیجان صورت گرفت: ویزیت رایگان اهالی روستای آل بویه

همزمان با حضور ۱۰ روزه گروه جهادی کبوتران رحمت دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در روستای آل بویه املش ،دکتر ذبیح الله نیکفر نیز جهت خدمت رسانی پزشکی به این روستا رفت. به گزارش خبرنگار املش ما ، به دعوت گروه جهادی بسیج کبوتران رحمت که به مدت ۱۰روز در روستای کوهستانی و محروم بویه املش حضور […]

همزمان با حضور ۱۰ روزه گروه جهادی کبوتران رحمت دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در روستای آل بویه املش ،دکتر ذبیح الله نیکفر نیز جهت خدمت رسانی پزشکی به این روستا رفت.

اردوی جهادی بویه املش3به گزارش خبرنگار املش ما ، به دعوت گروه جهادی بسیج کبوتران رحمت که به مدت ۱۰روز در روستای کوهستانی و محروم بویه املش حضور دارند دکتر ذبیح الله نیکفر نیز برای خدمت رسانی پزشکی عازم این روستای محروم و تاریخی شد.
ویزیت رایگان بیماران در مسجد این روستا و ویزیت حضوری از بیمارانی که زمین گیر بوده و توان حرکت نداشتند، تست قند و فشار خون از جمله برنامه های ویزیت یک روزه در این روستا بود.

سال گذشته نیز اردوی جهادی کبوتران رحمت دانشگاه آزاد لاهیجان به همراه ویزیت رایگان در روستای لسبو دهستان شوئیل بخش رحیم آباد برگزار شد.

برگزاری تلاوت دسته جمعی قرآن، برگزاری کلاس های احکام، کامپیوتر، عکاسی، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری کلاس آموزش بهداشت دام، ویزیت رایگان و تست قند و فشار خون اهالی روستا، برگزاری مسابقات فوتبال، طناب کشی، والیبال و بدمینتون،رنگ آمیزی تنها مدرسه این روستا و سم پاشی تمامی جایگاه های دام در روستاها از جمله فعالیت های عمده این دانشجویان می‌باشد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد