کد خبر: 59003

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۰

فریب لبخند آمریکا را خوردن، ضربه زدن به نظام است/ پایداری ملت ایران در گرو اطاعت از ولایت فقیه/ ناسالم جلوه دادن انتخابات راه نفوذ دشمنان را باز می کند

رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: نرمش نشان دادن و کوتاه آمدن در برابر آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام و فریب لبخندشان را خوردن، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است. به گزارش املش ما ، رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب درخصوص فرمایشات امروز مقام […]

رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: نرمش نشان دادن و کوتاه آمدن در برابر آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام و فریب لبخندشان را خوردن، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش املش ما ، رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب درخصوص فرمایشات امروز مقام معظم رهبری مبنی بر دشمنی دیرینه با آمریکا و تلاش برخی برای بزک کردن چهره شیطان بزرگ به خبرنگار ما گفت: دشمنی ما با آمریکا به دلیل ماهیت استکبارستیزی نظام جمهوری اسلامی ایران است.ابراهیم کارخانه ای

ابراهیم کارخانه ای بیان کرد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، سیاست ما با آمریکا ۱۸۰ درجه اختلاف دارد؛ پس درحالیکه نظام جمهوری اسلامی در نقطه مقابل آمریکا قرار دارد؛ امکان برقراری رابطه دوستانه وجود ندارد.

وی با اشاره به تلاش برخی افراد برای خوب جلوه دادن چهره منفور آمریکا اظهار کرد: این دولت و دولت های مشابه آن، گرگ های درنده ای هستند که به جان بشریت افتاده و جنایات بزرگی را در سرتاسر جهان مرتکب می شوند.

کارخانه ای ادامه داد: این نوع تفکر به صورت یک جریان از ابتدای نهضت انقلاب اسلامی وجود داشت و هنوزهم در برخی وجود دارد و تصور می کنند که رابطه با آمریکا و تعامل با آن موجب کاهش دشمنی می شود درحالیکه از رابطه با شیطان بزرگ، چیزی جز ضرر عاید جمهوری اسلامی ایران نمی شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی درخصوص ضربه زدن به انتخابات اسفند ۹۴ نیز تصریح کرد: ناسالم جلوه دادن انتخابات، حرف هایی است که برخی افراد از روی نادانی زده و دشمنان نیز به آن دامن می زنند.

کارخانه ای افزود: دشمنان همواره تلاش کرده اند با ایجاد آشوب و ناسالم جلوه دادن انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران، جای پایی برای خود باز کنند که نمونه آن در سال ۸۸ صورت گرفت.

وی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ نیز که نتوانست به ایجاد آشوب دست زند با کمرنگ جلوه دادن حضور مردم، تلاش کرد تا مشروعیت مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران را زیر سئوال ببرد.

کارخانه ای تاکید کرد: رمز پایداری و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در ۳۶ سال گذشته، اطاعت از ولایت فقیه و رهبری بوده و در رابطه با انتخابات نیز مردم با حضور پر رنگ خود، توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

وی بیان کرد: البته برخی افراد، دست به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی زده اند که موجب طرح برخی مسائل چون تقلب و ناسالم بودن انتخابات شده و این کارهای غلطی است که دشمنان به دنبال سوء استفاده از آن هستند.

کارخانه ای، شورای نگهبان را نهادی انقلابی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، “چشم بینای نظام در انتخابات” دانست و تصریح کرد: تضعیف شورای نگهبان ضربه زدن به جریان انتخابات بوده و موجب خوشحالی دشمنان می شود./دانا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد