کد خبر: 58940

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۸

تمام تلاش های فرماندار املش برای ابقا در سمت فرمانداری/کارهایی که به سرانجام نرسید!!!

مهدی جعفری جز معدود فرمانداران دولت احمدی نژاد است که توانسته تاکنون در دولت تدبیر وامید باقی بماند. به گزارش خبرنگار املش ما ، چندماهی است بحث برداشتن مهدی جعفری از سمت فرمانداری شهرستان املش نقل قول تمامی محافل سیاسی شهرستان و استان شده است. مهدی جعفری که مهرماه سال ۹۱ فرمانداری املش را از اکبری […]

مهدی جعفری جز معدود فرمانداران دولت احمدی نژاد است که توانسته تاکنون در دولت تدبیر وامید باقی بماند.

مهدی جعفریبه گزارش خبرنگار املش ما ، چندماهی است بحث برداشتن مهدی جعفری از سمت فرمانداری شهرستان املش نقل قول تمامی محافل سیاسی شهرستان و استان شده است.

مهدی جعفری که مهرماه سال ۹۱ فرمانداری املش را از اکبری تحویل گرفته بود ، تنها فرمانداری بود که توانست در دولت تدبیر و امید در سمتش ابقا شود.

فرماندار املش بخاطر بومی بودنش تلاش بسیاری زیادی برای اقتصاد کشاورزی املش داشت و نگاهش به سمت رونق اقتصادی خانوارهای املشی بود.

جعفری که خودش جایی گفته بود من مستقل هستم و وابستگی به اصولگرایان یا اصلاح طلبان ندارم، در سال ۹۴ دست به دامان رسانه های اعتدالگرا و اصلاح طلب شد تا که بتواند در سمتش باقی بماندولی آنهاهم نتوانستند کمکی در ادامه راه به جعفری نمایند.

یکی از رسانه های گیلان فرماندار املش را مدیری تعامل پذیر، اخلاق گرا و معتدل و همراه با دولت اعتدال خوانده بود و چندوقت بعد فرماندار املش به یکی از نمایندگان گیلان ابراز علاقه نمود و گفت:نحوه ی عملکردشان را می پسندم.

هفته گذشته هم جعفری در همایش شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان حضور پیدانمود که مورد بازخواست بسیاری از رسانه های کشوری قرارگرفت(که چرا مجری انتخابات در جلسه حزبی شرکت کرده است)ولی اینکارش نیز سودی برای ماندگاریش نداشت و وی بزودی از فرمانداری املش خداحافظی میکند.

مهدی جعفری در جلسه اصلاح طلبان

حال باید دید چه کسی می تواند جای خالی مهدی جعفری در سمت فرمانداری املش را پر نماید و خدمتگذار مردم شهرستان املش باشد.

برچسب ها: ,
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :1

  • رضا املش

    تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۳۹۴

    مدیریت توانمندی و کارائی از شاخصه های اصلی انتخاب فرماندار می باشد که متاسفانه در یکی دو دهه اخیر کمتر به این شاخصه ها توجه و عمل گردیده است اغلب با هماهنگی و توصیه نمایندگان مجلس فرمانداران هر شهر انتخاب می گردند و با اتمام دوره جهار ساله نمایند گان مجلس فرماندار هم عزل و برکنار می گردند . برای تصاحب پست فرماندار بایستی از حمایتهای مسئولین متنفذ وزارت کشور یا استانداری و بدنبال آن حمایت نمتاینده مجلس برخوردار بود .اولین فرماندار املش علی رغم ضعفهای مدیریتی پس از یک دهه برکناری از مجموعه وزارت کشور و اشتغال در کتابخانه های مرکز استان به دلیل رفاقت و توصیه معاون سیاسی استاندار گیلان به سمت فرماندار لاهیجان انتصاب و مشغول بکار شد .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد