کد خبر: 58930

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۲ - ۳:۳۳

نماینده مردم رشت در مجلس؛ شاید ابتکار جرأت ندارد به سراوان بیاید

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تاکنون آقایان و خانم هایی که مسئول سازمان محیط زیست بودند وعده هایی در این رابطه دادند که همه آنها دروغ از آب درآمد، گفت: شاید ابتکار جرأت ندارد به سراوان بیاید چون پاسخی به نیاز های مردم نداده اند. به گزارش املش ما به نقل از […]

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تاکنون آقایان و خانم هایی که مسئول سازمان محیط زیست بودند وعده هایی در این رابطه دادند که همه آنها دروغ از آب درآمد، گفت: شاید ابتکار جرأت ندارد به سراوان بیاید چون پاسخی به نیاز های مردم نداده اند.

ابتکاربه گزارش املش ما به نقل از «دیارباران»، معصومه ابتکار رئیس حفاظت محیط زیست کشور فردا پنجشنبه به گیلان سفر می کند.

قربانعلی محمد پورمدیر کل محیط زیست گیلان با اشاره به سفر ابتکار به گیلان، اظهار کرد: رئیس سازمان محیط زیست کشور به همراه دکتر جلالی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور پنج شنبه این هفته به استان گیلان سفر می کنند.

بازدید از سراوان در فهرست برنامه های این سفر قرار نگرفته است

وی با بیان اینکه این سفر در بررسی وضعیت جنگل های استان صورت می گیرد، گفت: تاکنون که بازدید از سراوان در فهرست برنامه های این سفر قرار نگرفته است.

در همین رابطه جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» با بیان اینکه ابتکار به همراه جلالی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری به استان گیلان سفر می کنند، گفت: مدیریت این دوسازمان برای گیلان خاص و مهم است و باید توجه ویژه ای به گیلان داشته باشند.

وی افزود: گیلان از طبیعت زیبایی برخوردار می باشد و محیط زیست باید در حفظ آن نظارت جدی و خاصی را اعمال کند .

کوچکی نژاد، تصریح کرد: طی ملاقاتی که با محمد پور مدیر کل محیط زیست گیلان داشتم از وی خواستم تا در رابطه با رفع مشکلات زیست محیطی و از سوی دیگر حفظ محیط زیست جهادی عمل کند.

وی بیان کرد: گیلان محل حضور شمار زیادی از گردشگران است و به همبن خاطر جنگل ها و محیط زیست باید پاک بماند .

وعده های ابتکار و مدیران گذشته محیط زیست دروع از آب درآمد

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه اداره محیط زیست گیلان از طریق آموزش و فرهنگسازی در مدارس می تواند حفظ محیط زیست را در گیلان تحقق بخشد در رابطه با دپوی زباله در منطقه سراوان، تصریح کرد: تاکنون آقایان و خانم هایی که مسئول سازمان محیط زیست بودند وعده هایی در این رابطه دادند که همه آنها دروغ از آب درآمد.

کوچکی نژاد سراوان را بام شهر رشت معرفی کرد و با تاکید براینکه فاضلاب دپو شده در سراوان نه تنها باعث سختی مردم این منطقه و آزار و اذیت آنها شده بلکه شیرابه سراوان آب های زیر زمینی را هم به خطر انداخته است.

نماینده مردم رشت در مجلس، اضافه کرد: خانم ابتکار باید معضل سراوان را جدی بگیرد و انباشت زباله را در این منطقه پایان دهد.

وی در خاتمه اظهار کرد: متاسفانه خانم ابتکار و مسئولان گذشته سازمان محیط زیست هنوز به وعده های خود پیرامون رفع معضل شیرابه سراوان عمل نکرده اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد