کد خبر: 58927

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۲ - ۳:۲۳

وثیقه یک میلیاردی نامزد انتخابات صومعه سرا برای یک متهم!

یکی از کاندیداهای دوره دهم نمایندگی مجلس در صومعه سرا برای آزادی یک زندانی که به جرم حمل ۲ کیلو شیشه و هرویین دستگیر و روانه زندان شده، وثیقه یک میلیاردی تهیه کرده و وی را آزاد کرده است. به گزارش املش ما به نقل از ۸دی نیوز، با توجه به نزدیک شدن به ایام […]

یکی از کاندیداهای دوره دهم نمایندگی مجلس در صومعه سرا برای آزادی یک زندانی که به جرم حمل ۲ کیلو شیشه و هرویین دستگیر و روانه زندان شده، وثیقه یک میلیاردی تهیه کرده و وی را آزاد کرده است.

اعدامبه گزارش املش ما به نقل از ۸دی نیوز، با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات جایگاه سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه نامزدها از حضور در باندهای قدرت و ثروت دوری کنند بیشتر مشخص می شود.

متاسفانه این روزها اخباری نه چندان خوشایند از اتفاقاتی که قانون اساسی و شورای نگهبان آن را نهی کردند صورت می گیرد و این سوال پیش می آید که کاندیداهایی که قبل از احراز صلاحیت بی قانونی میکنند چطور میتوانند در مجلس قانون گذاری کنند؟!

شنیده شده است که یکی از کاندیداهای دوره دهم نمایندگی مجلس در صومعه سرا برای آزادی یک زندانی که به جرم حمل ۲ کیلو شیشه و هرویین دستگیر و روانه زندان شده، وثیقه یک میلیاردی تهیه کرده و وی را آزاد کرده است.

گفتنی است که فروش،‌حمل و نگهداری ماده مخدر شیشه از منظر قانون اشد مجازات پیش‌بینی شده به گونه‌ای که حمل بیش از ۳۰ گرم، مجازات اعدام در پی دارد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد