کد خبر: 58909

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۱

رئیس متهم به قتل، در شب انتخاب رئیس جدید شورا آزاد شد!!!

رئیس یکی از شوراهای اسلامی استان گیلان که چند وقت پیش به اتهام قتل زن و فرزندانش روانه زندان شده بود،شب گذشته آزاد شد. به گزارش خبرنگاراملش ما رئیس یکی از شوراهای اسلامی استان گیلان که چندوقت پیش به اتهام قتل زن و فرزندانش و آتش زدن منزل روانه زندان شده بود، شب گذشته  با […]

رئیس یکی از شوراهای اسلامی استان گیلان که چند وقت پیش به اتهام قتل زن و فرزندانش روانه زندان شده بود،شب گذشته آزاد شد.

چاقوبه گزارش خبرنگاراملش ما رئیس یکی از شوراهای اسلامی استان گیلان که چندوقت پیش به اتهام قتل زن و فرزندانش و آتش زدن منزل روانه زندان شده بود، شب گذشته  با وثیقه ۲۵۰ میلیونی آزاد شد.

این اتفاق نادر و شگفت انگیز زمانی صورت گرفت که عصر دیروز رئیس جدید شورای اسلامی هم آنجا انتخاب شده بود.

“”طبق ماده ۲۳۷ قانون ایین دادرسی کیفری یکی از موارد قرار بازداشت جرائمی است که مجازات آن سلب حیات است و همچنین طبق ماده ۲۳۸ در صورت ازاد بودن متهم مخل نظم عمومی شود از شرایطی است که قاضی شعبه دستور به قرار بازداشت موقت خواهد داد!””

از طرف دیگه شنیده شده ، این آقای متهم که نمیدانیم چرا پس از سه ماه هنوز مشخص نشده قاتل هست یا نه! بعضی از مسئولین را تهدید کرده است !!!

حال باید از اهالی دستگاه قضا این سوال را پرسید : چرا این فرد با این جرم سنگین هم اکنون(فقط پس از سه ماه) آزاد شده است؟

برچسب ها: ,
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۳۹۴

    مشارالیه که سالیان متمادی با مداحی اهل بیت ( ع ) و در سالهای اخیر با ریاست بر شورای اسلامی به نان و نوا ئی رسیده بود به اتهام ارتکاب قتل فجیع همسر و فرزندش مورد نفرت افکار عمومی قرار داشته ودارد آزادی وی توسط دستگاه قضائی افکار عمومی مردم را جریحه دار خواهد نمود .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد