کد خبر: 58907

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ - ۱۶:۵۴

عدم نظارت برحفاری های ادارات/مسیر فیبر نوری املش تغییر می کند

در چندسال اخیر پس از اجرایی شدن دولت الکترونیک و استفاده بسیاری از شهروندان از اینترنت ، قطعی فیبر نوری بالاخص در شرق گیلان موجبات نگرانی بسیاری از کاربران شده است. به گزارش خبرنگار املش ما عدم نظارت صحیح و بی برنامگی دستگاه های مجری حفاری در شهر و روستاها باعث شده در برخی روزها […]

در چندسال اخیر پس از اجرایی شدن دولت الکترونیک و استفاده بسیاری از شهروندان از اینترنت ، قطعی فیبر نوری بالاخص در شرق گیلان موجبات نگرانی بسیاری از کاربران شده است.

به گزارش خبرنگار املش ما عدم نظارت صحیح و بی برنامگی دستگاه های مجری حفاری در شهر و روستاها باعث شده در برخی روزها کاربران دیگر نتوانند به اینترنت دسترسی داشته باشند و وقتی با پشتیبانی شرکت ارائه کننده اینترنت تماس می گیرند جوابی جز صبر در خصوص برطرف شدن مشکل قطعی اینترنت نمی شنوند.

چندی پیش هم رئیس مخابرات شهرستان املش در جلسه ای از مسیر جدید فیبر نوری املش خبر داد و گفته بود : با انتقال فیبرنوری از مسیر شلمان به املش مشکل اینترنت حل خواهد شد.

محمد جانی پور اظهار داشته بود : باتوجه به حفاری های برخی دستگاه ها در مسیر اطاقور به املش دچار پارگی فیبر نوری و قطعی اینترنت می شویم.

به گزارش خبرنگار ما هفته گذشته هم حفاری شرکت پیمانکار اداره گاز در سنگر باعث شده بود مشترکین شرق گیلانی قطعی ۶ ساعته اینترنت را شاهد باشند .

امیدواریم مدیریت بر حفاری ها توسط دستگاه های اجرایی براساس یک قانون مدون باشد نه اینکه یک روز شهرداری جاده ای را آسفالت نماید و فردایش اداره آب آنجارابرای لوله گذاری حفاری نماید.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۳۹۴

    متا سفانهدر سالهای اخیر بازرسی و نظارت چندانی بر عملکرد پیمانکاران صورت نمی گیرد . بی مبالاتی و سهل انگاری پیمانکاران و عدم برخورد قاطع مدیران ضعیف دستگاههای اجرائی با پیمانکاران متخلف باعث رواج و گستردگی این تخلفات گردیده است .


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد