کد خبر: 58865

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ - ۲:۱۸

رئیس شورای شهر املش انتخاب شد

اصغر جانعلی پور برای دومین سال متوالی و با کسب اکثریت آراء رئیس شورای شهر املش شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز جلسه فوق العاده شورای املش با کاندیداتوری ۳ عضو شورا برگزارشد و اصغر جانعلی پور با ۳ رای برای دومین سال متوالی ریاست شورای شهر املش را برعهده گرفت. در […]

اصغر جانعلی پور برای دومین سال متوالی و با کسب اکثریت آراء رئیس شورای شهر املش شد.

اصغر جانعلی پوربه گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز جلسه فوق العاده شورای املش با کاندیداتوری ۳ عضو شورا برگزارشد و اصغر جانعلی پور با ۳ رای برای دومین سال متوالی ریاست شورای شهر املش را برعهده گرفت.

در ادامه این جلسه حسین نعمتی به عنوان نائب رئیس ، بابک ریحانی خزانه دار ، غلامرضا رضایی منشی و شهرام کریمی سخنگوی شورای اسلامی شهر املش انتخاب شدند.

اصغر جانعلی پور پس از پایان این مراسم درگفتگو با خبرنگار ما  نهضت آسفالت کوچه ها را مهمترین برنامه سال سوم شورای شهر املش را بیان نمود و گفت: ساماندهی استخر زربیجار بعنوان قطب گردشگری شهر املش از دیگر برنامه ها خواهد بود.

رئیس جدید شورای شهر املش در ادامه افزود: چهار باند کردن کمربندی شهر املش در چندفاز ،ایجاد معدن زباله و جذب توریست و سرمایه گذار برنامه هایی خواهد بود که در سومین سال شورای شهر به اهالی خدمت رسانی می کنیم.

وی  اظهار داشت در سفری که به شهر نورجه استان قزوین داشتیم  خیابانی بنام “املش” توسط شهرداری این شهر نام گذاری شده است و پیشنهاد خواهرخواندگی با املش را به ما دادند.

وی درخصوص شهردار منتخب املش نیز گفت: منتظر تائیدیه های لازم  بابک ریحانی از ارگان های ذیربط هستیم تا وی کار خود را در این سمت آغاز نماید.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۳۹۴

    شنیده ها حاکی است که تلاش چهره های متنفذ شهرستان منجمله نماینده سابق و رایزنی های صورت گرفته با اصحاب قدرت در استان زمینه را برای کسب تائید یه های لازم در خصوص معرفی و بکارگیری شهردار منتخب مهیا کرده است . ( جهت اطلاع دستگاهها ی نظارتی و …… }


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد